Apie vėliavas

Kokio tipo reklaminės vėliavos ieškote?

Flagmanas.lt elektroninė parduotuvė siūlo didelį kiekį įvairių modelių ir dydžių reklaminių vėliavų. Vis dėl to, išsirinkti tinkamą vėliavą gali būti sudėtinga, todėl mes paruošėme skyrelius, su papildoma informacija apie mūsų siūlomas reklamines vėliavas. Pateikta informacija palengvins sprendimą ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią reklaminę vėliava. Užsisakant reklaminę vėliavą, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos faktorius:
– Kokio tipo ir kokia informacija bus rodoma Jūsų reklaminėje vėliavoje?
– Ar Jūsų reklaminė vėliava stovės lauke ar viduje?
– Koks bus Jūsų biudžetas?
– Kokios spalvos bus naudojamos Jūsų reklaminėje vėliavoje?
– Ant kokio paviršiaus Jūsų reklaminė vėliava bus pastatyta?

Kokią informaciją talpinsite ant reklaminės vėliavos?

Kiekvienas reklaminės vėliavos modelis turi unikalų dizainą ir charakterį. Nuo aptakaus iki madingo, nuo žaismingo iki modernaus, visi reklaminių vėliavų modeliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą. Jūs galite rinktis iš šių 7 reklaminių vėliavų modelių: Straight, Concave, Angled, Convex, Shark, Drop ir Block. Kiekvienas reklaminės vėliavos modelis turi savo privalumų. Pavyzdžiui, reklaminė vėliava Drop yra ideali naudojant kartu su apvaliais logotipais, tuo tarpu, reklaminių vėliavų modeliai Straight, Shark, Block, Convex ir Concave tinka kvadratiniams logotipams. Reklaminė vėliava Convex neturi atvirų kampų, dėl šios priežasties vėliava yra tvirta ir ilgaamžė. Jeigu turite klausimų apie mūsų siūlomus reklaminių vėliavų  modelius - klauskite! 

Kur stovės Jūsų reklaminė vėliava?

Po to, kai pasirinksite vieną iš septynių siūlomų vėliavų modelių, Jums reikės nuspręsti dėl reklaminės vėliavos dydžio. Prieš renkantis vėliavos dydį svarbu nuspręsti, kur Jūsų reklaminė vėliava stovės, lauke ar viduje. Jeigu savo reklaminę vėliava norite laikyti viduje, Jums reikia žinoti patalpos, kurioje ji bus pastatyta, aukštį. Tuomet pasirinkti reklaminę vėliavą pagal jos bendrą dydį su stiebu. Visa tai galite rasti Matmenų puslapyje.
Reklaminės vėliavos stiebas prasideda ne kartu su reklamine vėliava, todėl jį galima trumpinti. Apatinė dalis (storiausioji) yra pagaminta iš aliuminio, todėl su metalo pjūklu ją galima trumpinti. Prieš pjaudami stiebą, užtikrinkite, kad jis bus pastatytas stabiliai ir nepažeisite stiebo kraštų. Kitaip stiebas gali nebetikti Jūsų pagrindui.

Kokios spalvos kišenę rinktis?

Norint sukurti galutinę vėliavą, Jums reikia pasirinkti tinkamą kišenę (šiai paslaugai nėra taikomi papildomi mokesčiai). Kišenės gaminamos iš itin stiprios medžiagos. Stipri kišenė garantuoja ilgesnį reklaminės vėliavos tarnavimo periodą. Kišenę galite rinktis iš dviejų spalvų: baltos arba juodos. Šviesios spalvos vėliavoms rekomenduojame rinktis baltą kišenę, tamsioms - juodą. 

Ant kokio paviršiaus stovės reklaminė vėliava?

Užsakant vėliavą svarbu nuspręsti, ant kokio paviršiaus stovės Jūsų reklaminė vėliava. Atsižvelgiant į tai, turėsite nuspręsti, kokį pagrindą naudosite reklaminei vėliavai. Įsukami ir įkalami pagrindai labiausiai tinka naudojant reklaminę vėliavą ant minkšto paviršiaus, tokio kaip žemė ar smėlis. Tam tikrais atvejais, įkalamą į žemę pagrindą, galite dėti ir tarp gatvėje esančių akmenų ar plytelių tarpų. Jeigu reklaminę vėliavą naudosite viduje arba ant kieto paviršiaus, tinkamiausias pasirinkimas - plieniniai arba kryžminiai pagrindai. Renkantis pagrindą svarbu užsitikrinti, jog reklaminę vėliava surinkti ir išardyti bus paprasta. 

Koks yra numatytas biudžetas reklaminėms vėliavoms?

Užsisakant vėliavą, didesnis biudžetas leidžia pasirinkti įvairesnius reklaminių vėliavų dydžius. Vėliavos aukštis yra svarbus jeigu norite, kad Jūsų informacija būtų matoma didesniame aukštyje. Vėliavos aukštis ypatingai svarbus tuomet, kai kyla rizika, jog Jūsų vėliavą gali užstoti kiti objektai. 
Vėliavų kainos priklauso nuo pasirinkto dydžio bei pasirinktos medžiagos.
Turite klausimų? Rašykite mums elektroniniu paštu info@flagmanas.lt

Džiaugiamės galėdami Jums padėti!