Kokybė

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ GAMYBOS METU

Siekdami aukščiausių kokybės įvertinimų nuolat tikriname gamybos precesą nuo dizaino sukūrimo iki galutinio produkto.
Vėliavų gamyba tik iš kokybiško Vokiško audinio!

Darbą su klientais pradedame iš karto, kai gauname aprašymą, maketą ir/arba užsakymą. Jūsų pateikti maketai yra peržiūrimi mūsų patyrusių specialistų ir paruošiami gamybai. Makete radę klaidų iškart informuojame klientą ir padedame išspręsi problemas. Jeigu klientas nemoka/negali sumaketuoti reklaminės veliavos, prašome susisiekti su mumis! Už papildomą mokestį vėliava bus sumaketuota. Klientui tereikia pateikti savo viziją, logotipą, paveiksliukus, tekstą ir spalvas. Po to, kai maketas yra paruošiamas ir patvirtintas, mes pradedame gamybą. Jeigu maketą pateikia klientas, prieš pradedant reklaminės vėliavos gamybą, patikriname kliento siųstą dizainą. Tokiu būdu išvengiame nekokybiškų gaminių.
Mes garantuojame aukštos kokybės spauda (skaitmeninę, visos spalvos ~90% matomumas vienpusės reklaminės vėliavos kitoje pusėje), kuri leidžia mums pagaminti aukščiausių standartų reklamines vėliavas.
Visos mūsų reklaminės vėliavos apsiuvamos dvigubomis siūlėmis, tai užtikrina reklaminės vėliavos ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Kiekviena reklaminė vėliava pakuojama į permatomus maišiukus ir kartonines pakuotes tam, kad išvengti apgadinimų transportavimo metu.

Beachflags.com, quality beach flags for a good price

REKLAMINIŲ VĖLIAVŲ AKSESUARŲ IR PAGRINDŲ KOKYBĖ

Mūsų reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir kiti aksesuarai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip plieno, aliuminio ir stiklo pluošto. Visi mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir aksesuarai yra mūsų sandėlyje, todėl juos pristatome kartu su reklaminėmis vėliavomis. Reklaminių vėliavų stiebai yra kelių tipų: Classic, Durable ir ALU. Classic gaminamas iš aliuminio ir stiklo pluošto (apatinė dalis pagaminta iš aliuminio, o viršutinė dalis pagaminta iš stiklo pluošto, kuris užtikrina lankstumą). Durable stiebai pagaminti iš aviacinio stiklo pluošto. Jie atsparesni vėjų gūsiams, tai padeda reklaminę vėliavą išlaikyti stačia ir reikiamoje vietoje. ALU Block arba ALU Curved stiebai 100% aliuminiai. Visų konstrukcijų stiebai lengvasvoriai. Kiekvienas reklaminės vėliavos stiebas lengvai sumontuojamas ir paruošiamas naudojimui, todėl jūsų reklaminės vėliavos paruošimas užtruks vos kelias akimirkas.