Vėliavų gamybai skirti audiniai

Vėliavų gamybai skirti audiniai

Vėliavų gamyba susideda iš kelių svarbių elementų. Tai yra tinkami audiniai, tvirtinimo detalės ir patikimas apsiuvimas. Kiekviena šių dalių atlieką svarbią rolę išgaunant geriausios kokybės horizontalias, vertikalias, reklamines ar kitas vėliavas. Patikimi, Europos Sąjungoje pagaminti, audiniai padeda užtikrinti aukštą vėliavų kokybę. Žemiau rasite pateiktus mūsų naudojamus audinius skirtus vėliavų gamybai:

Audiniai 

Vėliavų gamybai, nesvarbu ar tai būtų Lietuvos vėliava, Lietuvos miesto ar regiono vėliava, Jūsų įmonės vėliavašalių vėliavos ir panašiai, visada naudojame tik aukščiausios kokybės audinius. Visas vėliavas gaminame tik iš laiko patikrintų medžiagų, todėl aiškiai žinome teorinius medžiagų tarnavimo laikus ir galime rekomenduoti Jums tinkamą variantą. Vėliavų gamybai naudojame tris pagrindinius audinius: 115 gr/m2 100% poliesterį (standartinis audinys), 120 gr/m2 100% poliesterį (AirTex audinys), 155 gr/m2 100% poliesterį (PoweTex audinys). Visi šie audiniai skirti vėliavų gamybai.

115 gr / m2 Polyester

115 gr/m2 100% poliesteris (standartinis audinys)

Idealiai skaitmeniniai spaudai tinkantis audinys, kuris puikiai sugeria dažus. Tai šiek tiek blizgus audinys, naudojamas standartinių vėliavų gamybai. Šis audinys yra vienas populiariausių rinkoje. Jis puikiai tinka dvipusių vėliavų gamybai. Skaitmeninės spaudos pagalba, šis audinys puikiai perteikia spalvas abejose vėliavos pusėse. Šis audinys yra atsparus UV spinduliams ir lengvai plaunamas, prižiūrimas. 

Air Textiel

120 gr/m2 100% poliesteris (AirTex audinys)

Vis populiarėjantis audinys skirtas vėliavų gamybai. Itin vėjui pralaidus poliesteris idealiai tinka vėliavų gamybai, nes skirtas atlaikyti prastesnes oro sąlygas. Šis audinys kitaip dar vadinamas MESH audiniu. Dėl to, kad audinys turi kitokią struktūrą lyginant su standartiniu audiniu, tai prailgina vėliavų tarnavimo laiką. Kaip ir standartinis audinys, taip ir šis, puikiai tinka tiesioginiai skaitmeniniai spaudai, nes idealiai sugeria dažus ir aiškiai perteikia spalvas. Audinys yra atsparus UV spinduliams ir lengvai plaunamas, prižiūrimas. 

100D Polyester

155 gr/m2 100% poliesteris (PowerTex audinys)

Tai stipriausias audinys rinkoje. Audinys yra ypač atsparus stipriems vėjams, blukimui ir UV spinduliams. PowerTex audinys yra kelis kart stipresnis už įprastą (standartinį) vėliavų gamybai skirtą audinį. Kaip ir prieš tai paminėti audiniai, šis audinys puikiai tinka tiesioginiai skaitmeniniai spaudai. audiniai yra atsparus UV spinduliams ir lengvai plaunamas, prižiūrimas.