Vėliavų gamybai skirti audiniai

Vėliavų gamybai skirti audiniai

Vėliavų gamyba susideda iš kelių svarbių elementų. Tai yra tinkami audiniai, tvirtinimo detalės ir patikimas apsiuvimas. Kiekviena šių dalių atlieką svarbią rolę išgaunant geriausios kokybės horizontalias, vertikalias, reklamines ar kitas vėliavas. Patikimi, Europos Sąjungoje pagaminti, audiniai padeda užtikrinti aukštą vėliavų kokybę. Žemiau rasite pateiktus mūsų naudojamus audinius skirtus vėliavų gamybai:

Audiniai 

Vėliavų gamybai, nesvarbu ar tai būtų Lietuvos vėliava, Lietuvos miesto ar regiono vėliava, Jūsų įmonės vėliavašalių vėliavos ir panašiai, visada naudojame tik aukščiausios kokybės audinius. Visas vėliavas gaminame tik iš laiko patikrintų medžiagų, todėl aiškiai žinome teorinius medžiagų tarnavimo laikus ir galime rekomenduoti Jums tinkamą variantą. Vėliavų gamybai naudojame tris pagrindinius audinius: 115 gr/m2 100% poliesterį (standartinis audinys), 120 gr/m2 100% poliesterį (AirTex audinys), 155 gr/m2 100% poliesterį (PoweTex audinys). Visi šie audiniai skirti vėliavų gamybai. Pagal audinių gamintojo Techninius Duomenis galima ±3% matmenų paklaida.

115 gr / m2 Polyester

115 gr/m2 100% poliesteris (standartinis audinys)

Idealiai skaitmeninei spaudai tinkantis audinys, kuris puikiai sugeria dažus, todėl ryškios spalvos abiejuose pusėse. Tai šiek tiek blizgus audinys, naudojamas standartinių vėliavų gamybai, vienas populiariausių rinkoje. Puikiai tinka dvipusių vėliavų gamybai. Atsparus UV spinduliams, lengvai plaunamas ir prižiūrimas. 

Air Textiel

120 gr/m2 100% poliesteris (AirTex audinys)

Populiarus audinys itin atsparus vėjui, idealiai tinka vėliavų gamybai. Šis audinys kitaip dar vadinamas MESH audiniu. Specialaus audimo, todėl tarnauja ilgiau lyginant su standartiniu audiniu, tai prailgina vėliavų tarnavimo laiką. Kaip standartinis audinys, taip ir šis, puikiai tinka tiesioginei skaitmeninei spaudai, nes idealiai sugeria dažus ir aiškiai perteikia spalvas. Atsparus UV spinduliams,  lengvai plaunamas ir prižiūrimas. 

100D Polyester

155 gr/m2 100% poliesteris (PowerTex audinys)

Tai stipriausias Vėliavinis audinys rinkoje. Ypač atsparus stipriems vėjams, blukimui ir UV spinduliams. PowerTex audinys yra kelis kart stipresnis už įprastą (standartinį) vėliavų gamybai skirtą audinį. Kaip ir prieš tai paminėti audiniai, šis audinys puikiai tinka tiesioginei skaitmeninei spaudai, atsparus UV spinduliams, plaunamas.