Vėliavų gamybos kokybė

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ GAMYBOS METU

Siekdami aukščiausių kokybės įvertinimų nuolat tikriname gamybos precesą nuo dizaino sukūrimo iki galutinio produkto.
Vėliavų gamyba tik iš kokybiško Vokiško audinio!

Darbą su klientais pradedame iš karto, kai gauname aprašymą, maketą ir/arba užsakymą. Jūsų pateikti maketai yra peržiūrimi mūsų patyrusių specialistų ir paruošiami gamybai. Makete radę klaidų iškart informuojame klientą ir padedame išspręsi problemas. Jeigu klientas nemoka/negali sumaketuoti reklaminės veliavos, prašome susisiekti su mumis! Už papildomą mokestį vėliava bus sumaketuota. Klientui tereikia pateikti savo viziją, logotipą, paveiksliukus, tekstą ir spalvas. Po to, kai maketas yra paruošiamas ir patvirtintas, mes pradedame gamybą. Jeigu maketą pateikia klientas, prieš pradedant reklaminės vėliavos gamybą, patikriname kliento siųstą dizainą. Tokiu būdu išvengiame nekokybiškų gaminių.
Mes garantuojame aukštos kokybės spauda (skaitmeninę, visos spalvos ~90% matomumas vienpusės reklaminės vėliavos kitoje pusėje), kuri leidžia mums pagaminti aukščiausių standartų reklamines vėliavas.
Visos mūsų reklaminės vėliavos apsiuvamos dvigubomis siūlėmis, tai užtikrina reklaminės vėliavos ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Kiekviena reklaminė vėliava pakuojama į permatomus maišiukus ir kartonines pakuotes tam, kad išvengti apgadinimų transportavimo metu.

Beachflags.com, quality beach flags for a good price

Reklaminių vėliavų pagrindų, stiebų ir aksesuarų kokybė

Mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir aksesuarai pasižymi aukšta kokybe. Pagrindinės medžiagos, naudojamos pagrindų, stiebų ir aksesuarų gamyboje yra plienas, aliuminis ir stiklo pluoštas. Visas šias prekes nuolatos sandėliuojame, todėl gavę Jūsų užsakymą jas galime suruošti ir jeigu reikia išsiųsti kone sekančią dieną. Visą mūsų turimų pagrindų įvairovę galite rasti apsilankę reklaminių vėliavų pagrindų prekių kategorijoje. Ten rasite nuo į žemę įkalamų pagrindų su sukikliu iki net 20 kilogramų sveriančių plieninių pagrindų su sukikliais. Reklaminių vėliavų stiebus skirstome į tris tipus: Classic, Durable ir ALU. Classic stiebai pagaminti iš aliuminio ir stiklo pluošto daliu. Apatinės stiebo dalys pagamintos iš aliuminio, o viršutinės, kurios reikalauja daugiau lankstumo, iš stiklo pluošto. Tai, dėl savo kainos, populiariausi reklaminių vėliavų stiebai. Durable stiebai pagaminti tik iš stiklo pluošto ir tu papildomus patvirtininimus apatinėse stiebo dalyse. Šie stiebai yra vieni pranašiausiu, nes yra itin lankstūs, bet tuo pačiu ir tvirti, todėl visada išlaiko savo tiesią formą. Tai pagrindinis skirtumas tarp Classic ir Durable tipo stiebų. ALU Block arba ALU Curved stiebai yra pagaminti iš 100% aliuminio. Jie yra nedidelio svorio. Nesvarbu kokios rūšies tai būtų stiebas, visi jie susideda ir yra transportuojami paprastai ir patogiai. Tai garantuoja, kad reklaminę vėliavą pastatysite vos per kelias akimirkas. Kartu su reklaminių vėliavų pagrindais ir stiebai, mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti ir itin kokybiškų, reklaminėms vėliavoms ir jų stiebams skirtų transportavimo krepšių ir kitų naudingų aksesuarų.