Mobilūs stendai ir prekės parodoms  Yra 45 prekės(-ių).

Rodyti subkategorijas
 • Roll Up stendai

  Roll Up stendai, tai labai patogus ir mobilus reklaminis įrankis skirtas įmonių, prekių ar paslaugų reklamai. Greitas ir lengvas montavimas, bei patogus transportavimas.

  Mobilūs Roll Up stendai yra labai kompaktiški, todėl itin patogūs parodų arba prezentacijų metu. Platus dydžių pasirinkimas suteiks galimybę maksimaliai išnaudoti visą stendo spaudos plotą.

  Ryški spauda garantuos būsimų klientų dėmesį, o tvirta mechaninė konstrukcija užtikrins, kad pastatytas mobilus stendas stovės stabiliai. Kartu su šiuo mobiliu stendu gausite ir patogu transportavimo krepšį. Greiti gamybos terminais galime užtikrinti, kad stendus paruošime itin greitai, todėl net skubantys šį patogų, mobilų stendą, gaus laiku!

  Visus mūsų siūlomus Roll Up stendus galėsite rasti šioje prekių kategorijoje. Pasirinkite norimą modelį, jo dydį ir užsakykite savo Roll Up stendą vos kelių paspaudimų dėka. O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 698 48277!

 • Foto sienelės

  Foto sienelės, tai plati erdvė reklamai, lengvas montavimas ir transportavimas, tvirta konstrukcija ir aukštos kokybės spauda. Puikus reklaminis įrankis įvairių renginių metu idealiai tinkantis greitai ir efektyviai reklamai Jūsų siūlomam produktui ar paslaugai.

  Aukštos kokybės medžiagos ir konstrukcija, lengvas ir greitai montavimas, leidžia Jums užtikrinti, jog mūsų siūlomos foto sienelės bus paruoštos taip, kad labiausiai tiktų Jūsų naudojamai vietai. Foto sienelės puikiai tinka reklamai mugių, parodų ar kitų renginių metų, tačiau jos taip pat idealiai tarnauja kaip papildoma atributika Jūsų švenčių metu.

  Mes garantuojame Jums geros kainos ir aukštos kokybės kombinaciją bei objektyvumą ir greitą pristatymą!

 • Tekstiliniai stendai reklamai

  Tekstiliniai stendai reklamai, tai išskirtinės išvaizdos sienelės skirtos parodoms, renginiams ar konferencijoms. Patogus ir ilgaamžis sprendimas Jūsų reklamai!

  Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija garantuos, kad Jūsų tekstilinis stendas bus ilgaamžis. Tai idealus sprendimas ieškantiems plataus formato, daugkartinio naudojimo, stendų skirtų reklamai.

  Patogiai transportuojami tekstiliniai stendai pasižymi ryškia spauda. Lengvai ir greitai surenkama stendo konstrukcija leis stendą patogiai ir lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Dėl Jūsų patogumo tekstiliniai stendai turi transportavimo krepšius. Stendo surinkimas užtrunka vos 15-20 minučių, Jums tik reikės užmauti paruošta tekstilinį audinį ant stendo konstrukcijos ir jį užsegti apačioje esančiu užtrauktuku. Tvirtas, tačiau ypač elastingas audinys gražiai priglunda prie konstrukcijos nepalikdamas jokių raukšlių. Tekstiliniai stendai yra ilgaamžiai, nes gali būti skalbiami.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 698 48277!

 • Pastatomi stovai reklamai

  Pastatomi stovai reklamai, tai viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Greitai paruošiamas ir stabilus stovas reklamai!

  Vos per kelias minutes paruošiami pastatomi stovai pagaminti iš tvirto anoduoto aliuminio, todėl tinkami naudoti lauko sąlygomis. Lengvai keičiama spauda suteikia galimybę greitai ir aiškiai pranešti svarbią informaciją ar specialius pasiūlymus.

  Iš dviejų pusių matoma reklama patrauks Jūsų klientų dėmesį. Mobilus, lengvai pastatomas stovas patogiai transportuojamas, todėl jo pastatymas viduje ar lauke užtruks vos keletą akimirkų. Vieni pastatomi stovai reklamai naudoja plakatus, o kiti tekstilę. Todėl sau tinkantį variantą ras kiekvienas. Pastatomi stovai reklamai padės Jums didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą ir aiškiau pranešti Jūsų transliuojamą žinutę klientams.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 698 48277!

 • Mobilios šviesdėžės

  Mobilios šviesdėžės skirtos Jūsų reklamai, tai išskirtinės išvaizdos sienelės skirtos parodoms, renginiams ar konferencijoms. Patogus ir ilgaamžis sprendimas Jūsų reklamai!

  Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija garantuos, kad Jūsų mobili šviesdėžė bus ilgaamžis. Tai idealus sprendimas ieškantiems plataus formato, daugkartinio naudojimo, stendų skirtų reklamai. Ryškus LED apšvietimas užtikrins reklamos matomumą ir tamsoje.

  Patogiai transportuojamos mobilios šviesdėžės pasižymi ryškia spauda. Lengvai ir greitai surenkama šviesdėžės konstrukcija leis stendą patogiai ir lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Dėl Jūsų patogumo mobilios šviesdėžės turi transportavimo krepšius. Stendo surinkimas užtrunka vos 15-20 minučių, Jums tik reikės įdėti paruoštą tekstilinį audinį į stendo konstrukcijos rėmą ir įjungti stendą į elektros lizdą. Tvirtas, tačiau ypač elastingas audinys gražiai įsitempia nepalikdamas jokių raukšlių. Mobilios šviesdėžės yra ilgaamžės.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 698 48277!

 • Reklaminiai sėdmaišiai ir gultai

  Reklaminiai sėdmaišiai ir gultai, tai unikali reklaminė priemonė skirta parodoms, renginiams, konferencijoms arba įmonių ar organizacijų laisvalaikio zonoms. Pilnai su Jūsų spauda padengtas sėdmaišių arba gultų paviršiai padės išsiskirti iš konkurentų!

  Pagal užsakymą gaminami sėdmaišiai ir gultai yra puiki reklaminė priemonė ir patogi interjero detalė. Savo klientams siūlome rinktis iš įvairių skirtingų formų sėdmaišių ir gultų, todėl tinkamą variantą kiekvienas. Tai daugkartinio naudojimo, ryškūs ir labai kokybiški sėdmaišiai ir gultai, kurie taps puikiu Jūsų stendų akcentu.

  Mūsų gaminami sėdmaišiai ir gultai su spauda pasižymi aukšta kokybe ir ryškia spauda. Mūsų gaminami gultai ir sėdmaišiai su spauda susideda iš dviejų pagrindinių dalių. Gultai susideda iš: medinio rėmo ir sėdimos dalies su spauda. Sėdmaišiai yra sudedami iš: vidinio maišo ir išorinio užvalkalo. Išorinis sėdmaišio užvalkalas ir gulto sėdima dalis gali būti skalbiamos skalbimo mašinoje. Sėdmaišius ir gultus su spauda gaminame iš tvirto, vokiško, 100% poliesterio, 340 g/m2. Apsiuvimui naudojame tik tvirtus, vokišku siūlus. Visų gultų ir sėdmaišių kraštai turi lygias, dvigubas siūles, o tai užtikrinta aukšta gaminių kokybę ir apsaugo tekstilę nuo irimo.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 698 48277!

Mobilūs stendai, Roll Up stendai, mobilios šviesdėžės, foto sienelės, tekstilės sienelės, pastatomi stovai ir kiti mobilūs stendų sprendimai Jūsų verslui, įstaigai ar organizacijai. Tai puikus sprendimas vidaus ir lauko reklamai bei parodų ar mugių metu.

Mūsų gaminami reklaminiai stendai pasižymi aukšta kokybe, jie paruošti efektyviam ir mobilia...

Mobilūs stendai, Roll Up stendai, mobilios šviesdėžės, foto sienelės, tekstilės sienelės, pastatomi stovai ir kiti mobilūs stendų sprendimai Jūsų verslui, įstaigai ar organizacijai. Tai puikus sprendimas vidaus ir lauko reklamai bei parodų ar mugių metu.

Mūsų gaminami reklaminiai stendai pasižymi aukšta kokybe, jie paruošti efektyviam ir mobiliam darbui su Jūsų kompanijos siūlomais produktais ar paslaugomis. Rinkitės iš įvairių formų, dydžių ir galimybių mobilių stendų, kurių pagalbą galėsite reklamuoti savo įmonę, prekės ženklą, paslaugą, renginį ar kitą Jums svarbią veiklą. 

Aukštos kokybės medžiagos, tvirtos konstrukcijos, patogūs transportavimo krepšiai ir kiti aksesuarai užtikrina lengvą ir greitą mobilių stendų paruošimą ir naudojimą. Mobilių stendų įvairovė yra išties didelį, Jūs galite rinktis nuo stendų, kurie gali būti naudojami lauke ir viduje, iki stendų, kurie turės vidinį apšvietimą. Vieni stendai naudojami kartu su plakatais ar tentais, o kiti naudoja reklaminę tekstilę. Įvairovė padės rasti tinkamą variantą visiems!

Kartu su mobiliais stendais, mes siūlome ir reklaminius gultus, reklaminius sėdmaišius ir reklamine tekstile aptraukiamus porolonines formas. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 45 dalykų
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Popular, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai įvairių renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Mobilus stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas,... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  19,95€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Durable, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai įvairių renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Mobilus stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas,... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  34,00€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Elegance, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Unikalios išvaizdos mobilus stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  64,35€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Dvipusis Roll Up Elegance mobilus stendas, tai išskirtinės išvaizdos mobilus reklaminis stendas, kuris dažniausiai naudojamas renginių metu arba įmonių patalpose. Tai aiškiai matomas reklaminis įrankis, padės reklamuoti Jūsų paslaugas ar produktus. Iš abiejų pusių pateikiama reklama suteikia daugiau vietos įdomesniam... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  81,65€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Giant, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Itin didelis stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas.... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  157,00€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Stalinis Roll Up Elegance, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Nedidelio dydžio (spauda A4 formato), todėl puikiai tinka reklamuojant Jūsų paslaugas ar prekes kompaktiškiau, o tai leidžia šį stendą pastatyti ant stalo arba prekystalio. Vis dar sunku... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  19,36€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Popular85, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  60,14€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Popular100, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  64,05€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Popular120, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  67,74€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Tube60, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos užmaunamas... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  95,41€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Tube90, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos užmaunamas... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  114,15€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Tube120, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos užmaunamas... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  172,52€
Rodoma 1 - 12 iš 45 dalykų