Mobilūs stendai ir prekės reklamai  Yra 76 prekės(-ių).

Rodyti subkategorijas
 • Roll Up stendai

  Roll Up stendai, tai labai patogus ir mobilus reklaminis įrankis skirtas įmonių, prekių ar paslaugų reklamai. Greitas ir lengvas montavimas, bei patogus transportavimas.

  Mobilūs Roll Up stendai yra labai kompaktiški, todėl itin patogūs parodų arba prezentacijų metu. Platus dydžių pasirinkimas suteiks galimybę maksimaliai išnaudoti visą stendo spaudos plotą.

  Ryški spauda garantuos būsimų klientų dėmesį, o tvirta mechaninė konstrukcija užtikrins, kad pastatytas mobilus stendas stovės stabiliai. Kartu su šiuo mobiliu stendu gausite ir patogu transportavimo krepšį. Greiti gamybos terminais galime užtikrinti, kad stendus paruošime itin greitai, todėl net skubantys šį patogų, mobilų stendą, gaus laiku!

  Visus mūsų siūlomus Roll Up stendus galėsite rasti šioje prekių kategorijoje. Pasirinkite norimą modelį, jo dydį ir užsakykite savo Roll Up stendą vos kelių paspaudimų dėka. O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Foto sienelės

  Foto sienelės, tai plati erdvė reklamai, lengvas montavimas ir transportavimas, tvirta konstrukcija ir aukštos kokybės spauda. Puikus reklaminis įrankis įvairių renginių metu idealiai tinkantis greitai ir efektyviai reklamai Jūsų siūlomam produktui ar paslaugai.

  Aukštos kokybės medžiagos ir konstrukcija, lengvas ir greitai montavimas, leidžia Jums užtikrinti, jog mūsų siūlomos foto sienelės bus paruoštos taip, kad labiausiai tiktų Jūsų naudojamai vietai. Foto sienelės puikiai tinka reklamai mugių, parodų ar kitų renginių metų, tačiau jos taip pat idealiai tarnauja kaip papildoma atributika Jūsų švenčių metu.

  Mes garantuojame Jums geros kainos ir aukštos kokybės kombinaciją bei objektyvumą ir greitą pristatymą!

 • Tekstiliniai stendai reklamai

  Tekstiliniai stendai reklamai, tai išskirtinės išvaizdos sienelės skirtos parodoms, renginiams ar konferencijoms. Patogus ir ilgaamžis sprendimas Jūsų reklamai!

  Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija garantuos, kad Jūsų tekstilinis stendas bus ilgaamžis. Tai idealus sprendimas ieškantiems plataus formato, daugkartinio naudojimo, stendų skirtų reklamai.

  Patogiai transportuojami tekstiliniai stendai pasižymi ryškia spauda. Lengvai ir greitai surenkama stendo konstrukcija leis stendą patogiai ir lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Dėl Jūsų patogumo tekstiliniai stendai turi transportavimo krepšius. Stendo surinkimas užtrunka vos 15-20 minučių, Jums tik reikės užmauti paruošta tekstilinį audinį ant stendo konstrukcijos ir jį užsegti apačioje esančiu užtrauktuku. Tvirtas, tačiau ypač elastingas audinys gražiai priglunda prie konstrukcijos nepalikdamas jokių raukšlių. Tekstiliniai stendai yra ilgaamžiai, nes gali būti skalbiami.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Mobilios šviesdėžės

  Mobilios šviesdėžės skirtos Jūsų reklamai, tai išskirtinės išvaizdos sienelės skirtos parodoms, renginiams ar konferencijoms. Patogus ir ilgaamžis sprendimas Jūsų reklamai!

  Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija garantuos, kad Jūsų mobili šviesdėžė bus ilgaamžis. Tai idealus sprendimas ieškantiems plataus formato, daugkartinio naudojimo, stendų skirtų reklamai. Ryškus LED apšvietimas užtikrins reklamos matomumą ir tamsoje.

  Patogiai transportuojamos mobilios šviesdėžės pasižymi ryškia spauda. Lengvai ir greitai surenkama šviesdėžės konstrukcija leis stendą patogiai ir lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Dėl Jūsų patogumo mobilios šviesdėžės turi transportavimo krepšius. Stendo surinkimas užtrunka vos 15-20 minučių, Jums tik reikės įdėti paruoštą tekstilinį audinį į stendo konstrukcijos rėmą ir įjungti stendą į elektros lizdą. Tvirtas, tačiau ypač elastingas audinys gražiai įsitempia nepalikdamas jokių raukšlių. Mobilios šviesdėžės yra ilgaamžės.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Reklaminiai staliukai

  Aukštos kokybės reklaminiai staliukai skirti parodoms, degustacijoms, renginiams ir kitai Jūsų reklamai. Ryški spauda ant tekstilės pritrauks būsimų klientų dėmesį. Visis staliukai lengvai sustatomi, todėl tai ypač patogu jeigu juos dažnai reikia transportuoti. 

  Rinkitės iš įvairių formų ir tipų reklaminių staliukų. Nuo mažų, apvalios formos staliukų iki mobilių reklaminių staliukų su LED apšvietimu. Mobilių staliukų gamyba užtrunka vos 2-5 darbo dienas, todėl Jūsų reklaminiai staliukai bus paruošta itin greitai ir kokybiškai.

  Iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Pastatomi stovai reklamai

  Pastatomi stovai reklamai, tai viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Greitai paruošiamas ir stabilus stovas reklamai!

  Vos per kelias minutes paruošiami pastatomi stovai pagaminti iš tvirto anoduoto aliuminio, todėl tinkami naudoti lauko sąlygomis. Lengvai keičiama spauda suteikia galimybę greitai ir aiškiai pranešti svarbią informaciją ar specialius pasiūlymus.

  Iš dviejų pusių matoma reklama patrauks Jūsų klientų dėmesį. Mobilus, lengvai pastatomas stovas patogiai transportuojamas, todėl jo pastatymas viduje ar lauke užtruks vos keletą akimirkų. Vieni pastatomi stovai reklamai naudoja plakatus, o kiti tekstilę. Todėl sau tinkantį variantą ras kiekvienas. Pastatomi stovai reklamai padės Jums didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą ir aiškiau pranešti Jūsų transliuojamą žinutę klientams.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Plakatų rėmai

  Aukštos kokybės plakatų rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio. Plakatų rėmai yra tvirta ir lengva reklaminė priemonė skirta reklamuoti Jūsų prekes, paslaugas, specialius pasiūlymus, renginius. Platus dydžių pasirinkimas - nuo A4 iki A0 cm. Laikikliai skirti naudoti su plakatais. Plakatai užtvirtinami ypač greitai ir paprastai Express Clip sistemos pagalba, todėl laikiklių paruošimas užtruks vos kelias minutes. 

  Kartu su plakatų rėmais galite užsisakyti ir plakatų spaudos paslaugą. Dėl jos susisiekite su mumis ir mes galėsime pateikti specialų pasiūlymą pagal Jūsų pateiktus reikalavimus. Plakatų gamyba užtrunka vos 2-3 darbo dienas, todėl Jūsų reklama bus paruošta itin greitai ir kokybiškai.

  Iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Reklaminiai sėdmaišiai ir gultai

  Reklaminiai sėdmaišiai ir gultai, tai unikali reklaminė priemonė skirta parodoms, renginiams, konferencijoms arba įmonių ar organizacijų laisvalaikio zonoms. Pilnai su Jūsų spauda padengtas sėdmaišių arba gultų paviršiai padės išsiskirti iš konkurentų!

  Pagal užsakymą gaminami sėdmaišiai ir gultai yra puiki reklaminė priemonė ir patogi interjero detalė. Savo klientams siūlome rinktis iš įvairių skirtingų formų sėdmaišių ir gultų, todėl tinkamą variantą kiekvienas. Tai daugkartinio naudojimo, ryškūs ir labai kokybiški sėdmaišiai ir gultai, kurie taps puikiu Jūsų stendų akcentu.

  Mūsų gaminami sėdmaišiai ir gultai su spauda pasižymi aukšta kokybe ir ryškia spauda. Mūsų gaminami gultai ir sėdmaišiai su spauda susideda iš dviejų pagrindinių dalių. Gultai susideda iš: medinio rėmo ir sėdimos dalies su spauda. Sėdmaišiai yra sudedami iš: vidinio maišo ir išorinio užvalkalo. Išorinis sėdmaišio užvalkalas ir gulto sėdima dalis gali būti skalbiamos skalbimo mašinoje. Sėdmaišius ir gultus su spauda gaminame iš tvirto, vokiško, 100% poliesterio, 340 g/m2. Apsiuvimui naudojame tik tvirtus, vokišku siūlus. Visų gultų ir sėdmaišių kraštai turi lygias, dvigubas siūles, o tai užtikrinta aukšta gaminių kokybę ir apsaugo tekstilę nuo irimo.

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Plakatų laikikliai

  Aukštos kokybės plakatų laikikliai pagaminti iš tvirto aliuminio. Plakatų laikikliai yra tvirta ir lengva reklaminė priemonė skirta reklamuoti Jūsų prekes, paslaugas, specialius pasiūlymus, renginius. Platus pločių pasirinkimas - nuo 40 iki 200 cm. Laikikliai skirti naudoti su plakatais. Plakatai užtvirtinami ypač greitai ir paprastai Express Clip sistemos pagalba, todėl laikiklių paruošimas užtruks vos kelias minutes. 

  Kartu su plakatų laikikliai galite užsisakyti ir plakatų spaudos paslaugą. Dėl jos susisiekite su mumis ir mes galėsime pateikti specialų pasiūlymą pagal Jūsų pateiktus reikalavimus. Plakatų gamyba užtrunka vos 2-3 darbo dienas, todėl Jūsų reklama bus paruošta itin greitai ir kokybiškai.

  Iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Aliuminiai rėmai su reklama

  Aliuminiai rėmai su reklama patogus įrankis Jūsų paslaugų, prekės reklamai, svarbios informacijos pranešimus. Tvirti aliuminiai rėmai, aukštos kokybės ir ypač ryški sublimacinė ir skaitmeninė spauda. Tai idealus variantas parduotuvėse, prekybos centruose ir t.t. 

  Greitai ir lengvai paruošiami aliuminiai rėmai su Jūsų reklama gali būti tvirtinami prie sienos arba trosų pagalba kabinami prie lubų. Tekstiliniai rėmai gali būti su vienpuse arba dvipuse spauda. Spauda aliuminiuose rėmuose gali būt keičiama, o tai ne tik taupys Jūsų pinigus, bet ir suteiks progą išsaugoti turimą spaudą ateities projektams, nes ją galėsite panaudoti ir vėl.

  Šiems rėmams naudojame tik laiko patikrintą tekstilę, kuri idealiai perteiks Jūsų norimus vaizdus, spalvos bus ryškios, o linijos aštrios. Šiems rėmams pritaikyta tekstilė yra specialiai apsiuvama silikonine juostele, kurios pagalba tekstilę į aliuminį rėmą įdėsite itin lengvai ir paprastai. 

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Informaciniai stendai

  Informaciniai stendai reklamai ir kitos svarbios informacijos pateikimui. Stilingi ir patogūs naudoti informaciniai stovai idealiai tiks Jūsų parduotuvėje, įstaigoje, restorane, kavinėje ir t.t. Tvirti aliuminiai korpusai, greitai ir lengvai keičiama reklaminė informacija, mažas svoris, visa tai užtikrins patogų informacinių stendų naudojimą,

  Visų mūsų siūlomi informaciniai stendai yra lengvi ir greitai surenkami, tačiau tuo pačiu ir itin tvirti, todėl puikiai tiks naudoti viešbučiuose, verslo centruose, parodų metu, maitinimo įstaigose ir panašiose vietose. Rinkitės iš įvairių dydžių ir formų informacinių stovų Jūsų reklamai.

  Iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

 • Brošiūrų laikikliai

  Aukštos kokybės brošiūrų laikikliai tai itin patogus ir lengvai būdas reklamuoti savo paslaugas ar produktus. Šie laikikliai yra puikus sprendimas parodų ar renginių metų, parduotuvėse, skelbiant akcijas ir pan. Visi brošiūrų laikikliai yra kompaktiški ir lengvai susideda, todėl juos lengva transportuoti ir naudoti.

  Visi mūsų siūlomi brošiūrų laikikliai yra greitai surenkami, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, lengvai montuojami ir transportuojami. Visi laikikliai turi patogius ir tvirtus aliuminius lagaminus arba medžiaginius krepšius skirtus reklaminių laikiklių transportavimui ir sandėliavimui. 

  Iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!

Mobilūs stendai, Roll Up stendai, mobilios šviesdėžės, foto sienelės, tekstilės sienelės, pastatomi stovai ir kiti mobilūs stendų sprendimai Jūsų verslui, įstaigai ar organizacijai. Tai puikus sprendimas vidaus ir lauko reklamai bei parodų ar mugių metu.

Mūsų gaminami reklaminiai stendai pasižymi aukšta kokybe, jie paruošti efektyviam ir mobili...

Mobilūs stendai, Roll Up stendai, mobilios šviesdėžės, foto sienelės, tekstilės sienelės, pastatomi stovai ir kiti mobilūs stendų sprendimai Jūsų verslui, įstaigai ar organizacijai. Tai puikus sprendimas vidaus ir lauko reklamai bei parodų ar mugių metu.

Mūsų gaminami reklaminiai stendai pasižymi aukšta kokybe, jie paruošti efektyviam ir mobiliam darbui su Jūsų kompanijos siūlomais produktais ar paslaugomis. Rinkitės iš įvairių formų, dydžių ir galimybių mobilių stendų, kurių pagalbą galėsite reklamuoti savo įmonę, prekės ženklą, paslaugą, renginį ar kitą Jums svarbią veiklą. 

Aukštos kokybės medžiagos, tvirtos konstrukcijos, patogūs transportavimo krepšiai ir kiti aksesuarai užtikrina lengvą ir greitą mobilių stendų paruošimą ir naudojimą. Mobilių stendų įvairovė yra išties didelį, Jūs galite rinktis nuo stendų, kurie gali būti naudojami lauke ir viduje, iki stendų, kurie turės vidinį apšvietimą. Vieni stendai naudojami kartu su plakatais ar tentais, o kiti naudoja reklaminę tekstilę. Įvairovė padės rasti tinkamą variantą visiems!

Kartu su mobiliais stendais, mes siūlome ir reklaminius gultus, reklaminius sėdmaišius ir reklamine tekstile aptraukiamus porolonines formas. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 76 dalykų
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Popular, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai įvairių renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Mobilus stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas,... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  26,00€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Durable, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai įvairių renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Mobilus stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas,... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  34,00€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Elegance, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Unikalios išvaizdos mobilus stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  64,35€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Dvipusis Roll Up Elegance mobilus stendas, tai išskirtinės išvaizdos mobilus reklaminis stendas, kuris dažniausiai naudojamas renginių metu arba įmonių patalpose. Tai aiškiai matomas reklaminis įrankis, padės reklamuoti Jūsų paslaugas ar produktus. Iš abiejų pusių pateikiama reklama suteikia daugiau vietos įdomesniam... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  81,65€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Roll Up Giant, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Itin didelis stendas idealiai tinka Jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai. Roll Up stendas yra lengvai sudedamas ir neužima daug vietos, todėl lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas.... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  157,00€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Stalinis Roll Up Elegance, tai mobilus reklaminis stendas skirtas Jūsų reklamai renginių (konferencijų, mugių, parodų) metu. Nedidelio dydžio (spauda A4 formato), todėl puikiai tinka reklamuojant Jūsų paslaugas ar prekes kompaktiškiau, o tai leidžia šį stendą pastatyti ant stalo arba prekystalio. Vis dar sunku... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  19,36€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Popular85, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  60,14€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Popular100, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  64,05€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Popular120, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  67,74€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Tube60, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos užmaunamas... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  95,41€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Tube90, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos užmaunamas... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  114,15€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Tube120, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos užmaunamas... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  172,52€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Tube150, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos užmaunamas... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  184,62€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman S25, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  222,64€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman S30, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  251,70€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman S40, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  323,68€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman S60, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis audinys ant stendo konstrukcijos... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  423,50€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman C25, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra puslankio formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  222,64€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman C30, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra puslankio formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  251,70€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman C40, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra puslankio formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  323,68€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman C50, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra puslankio formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  399,30€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Teleskopinė sienelė Smart, tai universali foto sienelė skirta Jūsų renginiui, konferencijai, parodai arba paslaugos ar prekės reklamai. Lengvai ir greitai sumontuojama sienelė yra puikus pasirinkimas, o galimybė keisti sienelės konstrukcijos plotį ir aukštį suteikia daugiau laisvės kūrybai. Sienelę galime pagaminti su... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  260,15€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas stovas reklamai, viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Pastatomas stovas yra dvipusis, į jo vidų galima įdėti du, A2 dydžio, plakatus. Plakatai į stovą įsideda atlenkus šoninius profilius. Komplekte esantis skaidrus apsauginis plastikas apsaugo... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  69,89€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas stovas reklamai, viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Pastatomas stovas yra dvipusis, į jo vidų galima įdėti du, A1 dydžio, plakatus. Plakatai į stovą įsideda atlenkus šoninius profilius. Komplekte esantis skaidrus apsauginis plastikas apsaugo... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  77,40€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas stovas reklamai, viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Pastatomas stovas yra dvipusis, į jo vidų galima įdėti du, B2 dydžio, plakatus. Plakatai į stovą įsideda atlenkus šoninius profilius. Komplekte esantis skaidrus apsauginis plastikas apsaugo... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  73,89€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas stovas reklamai, viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Pastatomas stovas yra dvipusis, į jo vidų galima įdėti du, B1 dydžio, plakatus. Plakatai į stovą įsideda atlenkus šoninius profilius. Komplekte esantis skaidrus apsauginis plastikas apsaugo... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  85,40€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas stovas reklamai, viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Pastatomas stovas yra dvipusis, į jo vidų galima įdėti du, A0 dydžio, plakatus. Plakatai į stovą įsideda atlenkus šoninius profilius. Komplekte esantis skaidrus apsauginis plastikas apsaugo... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  128,11€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas stovas reklamai užpildomas, viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Stovo talpa užpildoma vandeniu arba smėliu. Pastatomas stovas yra dvipusis, į vidų dedasi du, A1 dydžio, plakatus. Plakatai į stovą įsideda atlenkus šoninius profilius. Komplekte... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  158,50€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas stovas reklamai su spyruokle, viduje arba lauke naudojama reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, įmonei ar prekei reklamuoti. Pastatomas stovas yra dvipusis, į jo vidų galima įdėti du, A1 dydžio, plakatus. Plakatai į stovą įsideda atlenkus šoninius profilius. Komplekte esantis skaidrus apsauginis... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  158,50€
 • Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos Pastatomas kreidinis stovas reklamai, skirtas naudoti viduje arba lauke. Tai reklaminė priemonė skirta Jūsų parduotuvei, paslaugai ar prekei reklamuoti. Pastatomas stovas yra dvipusis, jo abu pusės yra skirtos rašymui su kreida. Rašymo plotas: 53 x 66,5 cm. Stovas pagamintas iš tvirtos, impregnuotos medienos. Visus... Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos...

  54,45€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Mobilus reklaminis staliukas LED, tai parodoms, renginiams ar degustacijoms skirtas reklaminis staliukas. Lengvai ir greitai surenkamas, šviečiantis staliukas puikiai atkreipia praeivių dėmesį tiek dienoje, tiek šviesoje. Mobilus reklaminis staliukas turi patogią konstrukciją, todėl tekstilinė spauda gali būti lengvai... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  59,29€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Inovatyvaus dizaino mobilus tekstilinis staliukas Auto-LED skirtas renginiams, parodoms, degustacijoms. Staliukas automatiškai išsiskleidžia ir susikleidžia dėl savo specialios konstrukcijos, todėl itin patogus transportuojant. LED apšvietimas ir ryški sublimacinė spauda užtikrina, kad reklama bus aiškiai matoma.... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  314,54€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Inovatyvaus dizaino mobilus tekstilinis staliukas RECT, keturkampės formos, skirtas renginiams, parodoms, degustacijoms. Lengvai ir greitai sustatomas staliukas naudojamas kartu su tekstile. Ryški sublimacinė spauda užtikrina, kad reklama bus aiškiai matoma. Tekstilinė spauda atliekama ant aukštos kokybės vokiškio... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  163,35€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Inovatyvaus dizaino mobilus tekstilinis staliukas WAIST, gaubtos formos, skirtas renginiams, parodoms, degustacijoms. Lengvai ir greitai sustatomas staliukas naudojamas kartu su tekstile. Ryški sublimacinė spauda užtikrina, kad reklama bus aiškiai matoma. Tekstilinė spauda atliekama ant aukštos kokybės vokiškio... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  163,35€
 • Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos Inovatyvaus dizaino mobilus tekstilinis staliukas OVAL, ovalios formos, skirtas renginiams, parodoms, degustacijoms. Lengvai ir greitai sustatomas staliukas naudojamas kartu su tekstile. Ryški sublimacinė spauda užtikrina, kad reklama bus aiškiai matoma. Tekstilinė spauda atliekama ant aukštos kokybės vokiškio... Pristatymo trukmė: 1-5 darbo dienos...

  127,05€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Mobili šviesdėžė Flagman Light 230, išskirtinės išvaizdos mobili reklaminė šviesdėžė skirta Jūsų verslo, įstaigos ar prekės ženklo reklamai. Tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, aukštos kokybės tekstilė su spauda ir ryškus LED apšvietimas. Tai idealus stendas skirtas parodoms, konferencijoms, renginiams ar... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  363,00€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Mobili šviesdėžė Flagman Light 200, išskirtinės išvaizdos mobili reklaminė šviesdėžė skirta Jūsų verslo, įstaigos ar prekės ženklo reklamai. Tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, aukštos kokybės tekstilė su spauda ir ryškus LED apšvietimas. Tai idealus stendas skirtas parodoms, konferencijoms, renginiams ar... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  338,80€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė Mini, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar įvairių... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  170,50€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė S21, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar įvairių... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  185,90€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė S23, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar įvairių... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  205,70€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė S25, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar įvairių... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  217,80€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė S, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar įvairių... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  258,50€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė Maxi, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar įvairių... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  305,80€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė Grand Maxi, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  412,50€
 • Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos Foto sienelė XXL, tai puikus reklaminis įrankis Jūsų verslui, paslaugai ar produktui. Tvirta, tačiau lengvai sumontuojama konstrukcija, aukštos kokybės spauda ir platus reklaminis plotas garantuoja matomumą parodų, mugių ar kitų renginių metu. Foto sienelė taip pat puikiai tarnauja švenčių, gimtadienių ar įvairių... Pristatymo trukmė: 5-10 darbo dienos...

  470,80€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Curved30, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra lenktos formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  251,70€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman Room, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra ypač lenktos formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  181,50€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman TubeC30, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra lenktos formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  251,70€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman ARCH-S, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra arkos formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  150,72€
 • Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos Tekstilinė sienelė Flagman ARCH-Q, tai išskirtinės išvaizdos stendas skirtas parodoms, renginiams ar konferencijoms. Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta, iš aliuminio pagaminta, konstrukcija, kuris yra arkos formos. Spaustukų pagrindu sujungiama konstrukcija sustatoma vos per 15-20 minučių. Tekstilinis... Pristatymo trukmė: 5-12 darbo dienos...

  159,70€
 • Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos Gultas su reklama (124 x 50 x 3,2 cm) - unikalus, modernus ir praktinis reklamos įrankis. Pagamintas lengvai sustatomas be jokių įrankių. Reklamai skirtą gultą užtenka išskleisti. Gultas gali būti naudojamas lauke ir viduje, jis padės atkreipti Jūsų klientų ar lankytojų dėmesį. Tai puikus ir unikalus būdas reklamuoti... Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos...

  47,19€
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Comfy, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Patogi sėdmaišio atrama garantuos... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  84,70€
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Cube, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Patogus ir lengvai transportuojamas... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  33,28€
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Rounded, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Apvalios formos ir lengvai... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  72,60€
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Qubic, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Stačiakampės formos ir lengvai... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  66,55€
 • Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos Plakatų laikiklis Popular, pagamintas iš tvirto aliumino. Plakatų laikiklis skirtas reklamuoti Jūsų prekes, paslaugas, specialius pasiūlymus ar renginius. Platus laikiklių pločių pasirinkimas užtikrina, kad laikiklius galėsite pritaikyti įvairios erdvėms. Plakatai užtvirtinami ypač greitai ir paprastai Express Clip... Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos...

  7,62€
 • Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos Plakatų laikiklis Slim, pagamintas iš tvirto aliumino. Plakatų laikiklis skirtas reklamuoti Jūsų prekes, paslaugas, specialius pasiūlymus ar renginius. Platus laikiklių pločių pasirinkimas užtikrina, kad laikiklius galėsite pritaikyti įvairios erdvėms. Plakatai užtvirtinami ypač greitai ir paprastai Express Clip... Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos...

  4,11€
 • Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos Plakatų laikiklis Slim, pagamintas iš tvirto aliumino. Plakatų laikiklis skirtas reklamuoti Jūsų prekes, paslaugas, specialius pasiūlymus ar renginius. Platus laikiklių pločių pasirinkimas užtikrina, kad laikiklius galėsite pritaikyti įvairios erdvėms. Plakatai užtvirtinami ypač greitai ir paprastai Quick Clip sistemos... Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos...

  4,11€
 • Pristatymo trukmė: 2-7 darbo dienos Brošiūrų laikiklis Classic, A4 skirtas Jūsų paslaugų ar produktų reklamai. Lengvai sumontuojamas brošiūrų laikiklis naudojamas su A4 formato brošiūromis. Tai vienas populiariausių reklaminių laikiklių modelių dėl savo funkcionalumo, nes brošiūros gali būti talpinamos iš dviejų pusių. Šis stendas idealiai tinka parodų... Pristatymo trukmė: 2-7 darbo dienos...

 • Pristatymo trukmė: 2-7 darbo dienos Brošiūrų laikiklis Compact, A4 skirtas Jūsų paslaugų ar produktų reklamai. Lengvai sumontuojamas brošiūrų laikiklis naudojamas su A4 formato brošiūromis. Laikiklis patogus tuo, kad gali būti transportuojamas kartu su brošiūromis, todėl jos gali visada likti laikiklio viduje. Šis stendas idealiai tinka parodų metu, nes... Pristatymo trukmė: 2-7 darbo dienos...

Rodoma 1 - 60 iš 76 dalykų