Reklaminės paletės

35,95€


Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos

Paprastas, greitas ir nebrangus būdas pristatyti savo produkciją ar paslaugą panaudojant skaitmeninę spaudą ant tekstilės ir euro paletes.

Keturi skirtingi pasirinkimai:

• Skirta 1 Euro paletei: 120 x 14,5 x 80 cm
• Skirta 2 Euro paletėms: 120 x 29 x 80 cm
• Skirta 3 Euro paletėms: 120 x 43.5 x 80 cm
• Skirta 4 Euro paletėms: 120 x 58 x 80 cm


Failo įkėlimas Šablonai

35,95€+ PVM

43,50€ su PVM

Siuntinių išlaidos

nuo 3 34,87€ už vienetą
nuo 6 32,36€ už vienetą
nuo 10 30,56€ už vienetą
nuo 15 28,76€ už vienetą
nuo 20 26,96€ už vienetą

ModelisReklaminės paletės
DydisSkirta 1 euro paletei; 2 euro paletėms; 3 euro paletėms; 4 euro paletėms
Spaudos plotas120 x 14,5 x 80 cm; 120 x 29 x 80 cm; 120 x 43.5 x 80 cm; 120 x 58 x 80 cm
Medžiagos340 g/m2 poliesteris arba 115 g/m2 poliesteris ir mediena
Spaudos technikaTiesioginė skaitmeninė spauda (sublimacinė, visos spalvos)
Plovimo instrukcijaMedžiaga gali būti plaunama 30º laipsnių temperatūros vandenyje
Naudoti ant/suReklaminis įrankis verslui skirtas naudoti su euro paletėmis (parduotuvėms, restoranams, krautuvėms), paslaugoms ir produktams, renginiams, festivaliams, turnyrams, mugėms ar parodoms, sporto stovykloms ir t.t.
  • Mažiausios kainos garantija
  • Aukšta kokybė poliesteris
  • Daugybė įmanomų kombinacijų
  • Galimybė rinktis iš 4 skirtingų variantų
  • Galimybė rinktis iš dviejų tekstilių: 340 gramai / m2 poliesteris arba 115 gramai / m2 poliesteris
  • Užsakant gaunate tik atspausdintą medžiagą (euro paletės neįeina į užsakymą, jas reikia užsisakyti atskirai)
  • Gali būti naudojama viduje ir lauke

Kaina pagal kiekį

KiekisNuolaidaSutaupote
3 3% Iki 3,24€
6 10% Iki 21,57€
10 15% Iki 53,93€
15 20% Iki 107,85€
20 25% Iki 179,75€
VĖLIAVŲ GARANTIJA

Vėliavų ir vėliavų stiebų specialistai įmonė "Dauksta" garantuoja, kad mūsų vėliavos gaminamos taikant aukščiausius kokybės standartus ir neturi analogų rinkoje. Mes norime, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti mūsų vėliavomis ir susijusiais produktais, todėl rūpinamės jais teikdami aukščiausio lygio aptarnavimą.
Tačiau, kad nesusikurtų nerealūs lūkesčiai norime, kad mūsų klientai žinotų, kad jokia vėliava nėra „nesunaikinama“, o visos vėliavos vėliau ar anksčiau susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių. Aptarnaudami savo klientus įsipareigosime daryti viską, ką galime, kad klientai liktų patenkinti, tačiau negalime pasiūlyti nerealių ir neįmanomų dalykų tokių kaip: „Neribotas tarnavimo laikas“ ar "Amžinas aptarnavimas". Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo vėliavos pristatymo (pardavimo) dienos. Mūsų vėliavų garantinė politika yra viena dosniausių ir išsamiausių rinkoje ir mes pilnai pasitikime savo produktais suteikdami jiems pilną ar dalinę garantiją, kaip nurodyta toliau.
PILNA GARANTIJA
„Dauksta“ garantuoja, kad visos pagamintos ir parduodamos vėliavos pilnai atitinka visas produkto specifikacijas, nurodytas mūsų pasiūlyme ir (arba) kataloge. Garantuojame, kad visos vėliavos, kurias gamina ir parduoda „Dauksta“, neturi medžiagų ir gamybos defektų. Tačiau jeigu tokie defektai atsiras, jie bus pašalinti
arba pakeisti (mūsų nuožiūra) nemokamai per 10 darbo dienų nuo gaminio pristatymo į įmonės buveinę momento, atsižvelgiant į apribojimus ir išimtis išdėstytas toliau.

APRIBOJIMAI IR IŠIMTYS
Kadangi vėliava yra objektas veikiamas įvairių nekontroliuojamų veiksnių, todėl mūsų garantija turi kelias specifines išimtis:
1. Įprastas nusidėvėjimas dėl įprasto naudojimo;
- Visos lauke plazdančios vėliavos paprastai susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių, nors protinga vartotojo priežiūra ir veiksmai gali žymiai pailginti vėliavos gyvavimo laiką*
- Mes negalime pasiūlyti konkrečios „vėliavos tarnavimo laiko“ garantijos dėl įvairių sąlygų, su kuriomis tenka susidurti, ir priežiūros (arba jos nebuvimo), kurią vartotojas atlieka. Bendra taisyklė yra ta, kad StandartTex audinio, įprasto dydžio vėliavos (1x1,7 metro) gyvavimo trukmė turėtų būti 60–90 dienų, jei laikoma iškabinta nuo aušros iki sutemos, esant geroms oro sąlygoms. Rūpestingai prižiūrima vėliava atrodys geriau ir tarnaus ilgiau.
2. Pažeidimai, padaryti dėl netinkamo naudojimo, aplaidumo, netinkamo įrengimo, bandymų keisti gaminį, bandymų tvarkyti kitur nei įmonė „Dauksta“;
3. Žala padaryta avarijos, gaisro, vandens ar kitokių skysčių, intensyvaus taršos šaltinio, ar kitų nekontroliuojamų veiksnių;
4. Žala, padaryta dėl ekstremalių oro sąlygų, tokių kaip: audros, sniegas, rūgštus lietus, uraganai, tornadai, perkūnija, mikrobangos, žemės drebėjimai, kruša, cunamis ar kiti gamtos veiksmai. Garantija nepadengia vėliavai padarytos žalos, jei ji plevėsuoja arti stogo, pastato, medžio šakų arba jei ji liečiasi su bet kuriuo kitu objektu.

DALINĖ GARANTIJA
Be pilnos garantijos, mes taip pat siūlome dalinę 3 mėnesių garantiją didesnėms nei įprasto dydžio vėliavoms (1x1,7 metro). Didesnės vėliavos patiria didesnes apkrovas ir susidėvi greičiau. Tačiau jei šiuo laikotarpiu pastebimas didesnis nei įprastas nusidėvėjimas t.y. spalvos blukimas, pagrindinių siūlių ir tvirtinimų irimas mes savo sąskaita pataisysime arba pakeisime (savo nuožiūra) vėliavas. Mes pasiliekame teisę patys nustatyti trūkumus pagal pateiktas nuotraukas ir/ar pristatytas pačias vėliavas.

IŠSKIRTINĖS TEISĖS IR PROCEDŪROS

Visi įsipareigojimai pagal šią garantija bus vykdomi vienašališku įmonės "Dauksta" sprendimu keisti ar remontuoti gaminį. Nepavykus suremontuoti ar pakeisti gaminio ar jo dalies gali būti pasiūlyta Pirkėjui kompensuoti įsigijimo išlaidas. Remontui gali būti naudojamos naujos arba atnaujintos detalės.
Nuimtos dalys arba pakeistos prekės tampa įmonės "Dauksta" nuosavybe.
Įmonė "Dauksta" neatsako už prekių sugadinimą ar praradimą transportavimo metu.

--------
* Vėliavos priežiūros patarimai (pavyzdžiai):
- Plevėsuojanti vėliava: stebėkite, ar neatsiranda pirmųjų irimo požymių. Vėliavas galima apkirpti ir vėl apsiūti, tai žymiai pailgina vėliavos tarnavimo laiką;
- Vėjuotos dienos: Vėliavoms ypač kenkia gūsingas vėjas. Jei įmanoma, (esant stipriam vėjui, kurio gūsiai siekia iki 15 m/s greitį, vėliava turi būti nuleista iki stiebo vidurio, jei vėjo gūsiai stipresni kaip 15 m/s – vėliavą būtina nukabinti nuo koto/stiebo).
- Lietus ar sniegas: Norėdami geriausio rezultato, nelaikykite iškeltos savo vėliavos liūties ar pūgos metu. Po stipraus snygio ar liūties, nuimkite vėliavą ir išskleiskite, kad išdžiūtų. Negalima sulankstyti ir suvynioti šlapios vėliavos.
- Oro tarša: Norėdami sumažinti nešvarumų, oro, dūmų, automobilių išmetamų teršalų ir t.t. poveikį, vėliavas skalbkite dažniau (mechaninis skalbimas kas 14 dienų 30-40 °C temperatūroje, nenaudojant baliklių ir priemonių su chloru!). Turėti dvi vėliavas ir jas keisti yra labai rekomenduojama pratęsiant vėliavos gyvavimo laiką.
Reklaminių palečių šablonai
120 x 14,5 x 80 cm
120 x 29 x 80 cm
120 x 43.5 x 80 cm
120 x 58 x 80 cm

Jau paruoštus šablonus galite atsisiųsti iš šio puslapio. Jeigu neturite galimybės paruošti savo maketo - susisiekite! Už papildomą mokestį Jūsų dizainas bus paruoštas mūsų specialistų. Maketavimo darbams naudojame Adobe Illustrator arba Corel Draw programinę įrangą, tai padeda mums savo maketus sukurti pagal visus reikalavimus ir matmenis. Žemiau rasite kelis pagrindinius punktus, kurie yra svarbūs kuriant savo dizainą:

  • CMYK spalvos
  • Tekstas turi būti sukreivintas
  • Maketą siūlome ruošti su Adobe Illustrator (.AI, EPS, PDF) arba Corel Draw (.CDR)

Jeigu ant tekstilės norite matyti tik savo įmonės logotipą, atsiųskite mums vektorinį jo failą. Nemokamai pateiksime tokios tekstilės pavyzdį skirtą apdengti euro paletes!

Produktų gamyba vyksta pagal mūsų kurtus reikalavimus. Visos medžiagos, mechaninės dalys, stiebai ir transportavimo krepšiai išmėginti mūsų. Pastovūs kokybės patikrinimai užtikrina aukštą mūsų gaminių kokybę. Mes galime garantuoti idealų kokybės ir kainos santykį Jūsų pasirinktoms prekėms.

Rinkitės iš daugybės įvairių modelių ir dydžių. Vėliavas gaminame su šiomis medžiagomis: 115 g/m2 poliesteris (standartinė medžiaga) ir 340  /m2 poliesteris. Mūsų patirtis plačiaformatėje skaitmeninėje spaudoje garantuoja puikius rezultatus, kuriuos išvysite ir Jūs.

Prieš pirmą naudojimą

Prieš pirmą panaudojimą, tekstilę esančią kartu su reklaminiu gultu rekomenduojame išskalbti 30° laipsnių temperatūros vandenyje. Tai nuplaus visas nereikalingas nuosėdas likusias ant Jūsų tekstilės po skaitmeninės spaudos.