Reklaminiai sėdmaišiai ir gultai  Yra 5 prekės(-ių).

Rodyti subkategorijas
 • Sėdmaišiai su spauda

  Sėdmaišiai su spauda, tai unikali reklaminė priemonė skirta parodoms, renginiams, konferencijoms arba įmonių ar organizacijų laisvalaikio zonoms. Pilnai su Jūsų spauda padengtas sėdmaišio paviršius padės išsiskirti iš konkurentų!

  Pagal užsakymą gaminami sėdmaišiai yra puiki reklaminė priemonė ir patogi interjero detalė. Savo klientams siūlome rinktis iš 5 skirtingų formų sėdmaišių, todėl tinkamą variantą kiekvienas. Tai daugkartinio naudojimo, ryškūs ir labai kokybiški sėdmaišiai, kurie taps puikiu Jūsų stendų akcentu. 

  Mūsų gaminami sėdmaišiai su spauda pasižymi aukšta kokybe ir ryškia spauda. Visi mūsų gaminami sėdmaišiai yra sudedami iš dviejų pagrindinių dalių: vidinio maišo ir išorinio užvalkalo. Išorinis užvalkalas gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje. Sėdmaišius su spauda gaminame iš tvirto, vokiško, 100% poliesterio, 340 g/m2. Jų vidus užpildytas pūstomis polistirolo granulėmis, o tai garantuoja, ilgesnį sėdmaišio tarnavimo laiką, nes gamyboje naudojame maltų granulių. Apsiuvimui naudojame tik tvirtus, vokišku siūlus. Visų sėdmaišių kraštai turi lygias, dvigubas siūles, o tai užtikrinta aukšta gaminių kokybę ir apsaugo tekstilę nuo irimo. Pagal Jūsų norus, visus mūsų sėdmaišius galime įsigyti jau užpildytus arba tik su spauda, o tai naudinga norint keisti sėdmaišių spaudą pagal sezoną, parodos tematika arba jūsų biuro interjerą. Visos sėdmaišių sienelės gali turėti skirtingą spaudą, todėl Jūs galite sukurti unikalius, specialiai tik Jums kuriamus sėdmaišius su spauda!

  O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 698 48277!

Reklaminiai sėdmaišiai ir gultai, tai unikali reklaminė priemonė skirta parodoms, renginiams, konferencijoms arba įmonių ar organizacijų laisvalaikio zonoms. Pilnai su Jūsų spauda padengtas sėdmaišių arba gultų paviršiai padės išsiskirti iš konkurentų!

Pagal užsakymą gaminami sėdmaišiai ir gultai yra puiki reklaminė priemonė ir patogi interjero...

Reklaminiai sėdmaišiai ir gultai, tai unikali reklaminė priemonė skirta parodoms, renginiams, konferencijoms arba įmonių ar organizacijų laisvalaikio zonoms. Pilnai su Jūsų spauda padengtas sėdmaišių arba gultų paviršiai padės išsiskirti iš konkurentų!

Pagal užsakymą gaminami sėdmaišiai ir gultai yra puiki reklaminė priemonė ir patogi interjero detalė. Savo klientams siūlome rinktis iš įvairių skirtingų formų sėdmaišių ir gultų, todėl tinkamą variantą kiekvienas. Tai daugkartinio naudojimo, ryškūs ir labai kokybiški sėdmaišiai ir gultai, kurie taps puikiu Jūsų stendų akcentu.

Mūsų gaminami sėdmaišiai ir gultai su spauda pasižymi aukšta kokybe ir ryškia spauda. Mūsų gaminami gultai ir sėdmaišiai su spauda susideda iš dviejų pagrindinių dalių. Gultai susideda iš: medinio rėmo ir sėdimos dalies su spauda. Sėdmaišiai yra sudedami iš: vidinio maišo ir išorinio užvalkalo. Išorinis sėdmaišio užvalkalas ir gulto sėdima dalis gali būti skalbiamos skalbimo mašinoje. Sėdmaišius ir gultus su spauda gaminame iš tvirto, vokiško, 100% poliesterio, 340 g/m2. Apsiuvimui naudojame tik tvirtus, vokišku siūlus. Visų gultų ir sėdmaišių kraštai turi lygias, dvigubas siūles, o tai užtikrinta aukšta gaminių kokybę ir apsaugo tekstilę nuo irimo.

O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 698 48277!

Daugiau
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Comfy, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Patogi sėdmaišio atrama garantuos... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  84,70€
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Cube, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Patogus ir lengvai transportuojamas... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  33,28€
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Rounded, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Apvalios formos ir lengvai... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  72,60€
 • Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos Sėdmaišis su spauda Qubic, tai unikali reklaminė priemonė skirta Jūsų verslui, įstaigai ar prekės ženklui. Pilnai spauda padengtas sėdmaišis suteiks laisvės kūrybai. Daugkartinio naudojimo, ryškus ir aukštos kokybės sėdmaišis puikiai tiks Jūsų renginiams ar įmonės laisvalaikio zonai. Stačiakampės formos ir lengvai... Pristatymo trukmė: 3-7 darbo dienos...

  66,55€
 • Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos Gultas su reklama (124 x 50 x 3,2 cm) - unikalus, modernus ir praktinis reklamos įrankis. Pagamintas lengvai sustatomas be jokių įrankių. Reklamai skirtą gultą užtenka išskleisti. Gultas gali būti naudojamas lauke ir viduje, jis padės atkreipti Jūsų klientų ar lankytojų dėmesį. Tai puikus ir unikalus būdas reklamuoti... Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos...

  47,19€
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų