Reklaminių vėliavų pagrindai  Yra 23 prekės(-ių).

Reklaminių vėliavų pagrindai

Visi pagrindai esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje parinkti mūsų, tam, kad geriausiai tiktų Jūsų pasirinktoms reklaminėms vėliavoms. Skirtingi pagrindai tinka skirtingoms sąlygoms, kuriose Jūsų reklaminė vėliava bus pastatyta. Tokiais atvejais kai savo reklaminę vėliavą naudosite viduje arba ant kieto paviršiaus ...

Reklaminių vėliavų pagrindai

Visi pagrindai esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje parinkti mūsų, tam, kad geriausiai tiktų Jūsų pasirinktoms reklaminėms vėliavoms. Skirtingi pagrindai tinka skirtingoms sąlygoms, kuriose Jūsų reklaminė vėliava bus pastatyta. Tokiais atvejais kai savo reklaminę vėliavą naudosite viduje arba ant kieto paviršiaus lauke, pavyzdžiui plytelių, mes Jums išrinkome ir siūlome kelis puikius sprendimo būdus: kryžminį pagrindą su sukikliu arba vieną iš mūsų plieninių pagrindų. Jeigu Jums reikia papildomo stabilumo ir svorio, siūlome kryžminį vandens pagrindą su spyruokle. Jis lengvai pripildomas vandeniu ir užtikrina reklaminės vėliavos stabilumą. Papildomam stabilumui taip pat siūlome vandens balastą, kuris parduodamas atskirai arba kartu su pagrindais. Balastas gali būti užpildytas iki 10 litrų vandens arba smėlio. 
Jeigu savo reklaminę vėliavą planuojate naudoti lauke, mes Jums esame atrinkę kitokius pagrindus, kurie užtikriną stabilumą visomis oro sąlygomis. Į žemę įkalamas pagrindas su sukikliu užtikrins Jūsų reklaminės vėliavos stabilumą. Jeigu norite, kad Jūsų reklaminė vėliava suktusi kartu su vėju, rinkitės pagrindą su sukikliu. Taip pat svarbu paminėti, kad plieniniai pagrindai irgi tinka lauko naudojimui. Plieninis pagrindas su sukikliu 20kg sveria pakankamai, kad išlaikytų Jūsų reklaminę vėliavą ir stipriame vėjyje. Greitam, bet laikinam reklaminės vėliavos iškėlimui siūlome užvažiuojamą pagrindą su sukikliu, kuris suteikia stabilumo ir leidžia Jūsų reklaminei vėliavai suktis kartu su vėju. 

Daugiau
Rodoma 1 - 23 iš 23 dalykų
Rodoma 1 - 23 iš 23 dalykų