Mega Vėliava Block

210,00€


Pristatymo trukmė: 2-12 darbo dienos

Mega vėliava Block – tai spalvingas, greitai pastebimas reprezentacinis ir reklaminis įrankis. Mobilus vėliavos stiebas yra pritaikytas daugkartiniam panaudojimui. Jis puikiai pritrauks visų dėmesį. Galima naudoti tiek viduje (prezentacijos, seminarai, parodos, konferencijos ir pan.), tiek lauke (atidarymo šventės, pristatymai, mugės, ir t.t.). Teleskopinis keturių dalių stiebas yra su horizontalia sija. Vėliavos sija lengvai sukasi aplink stiebą. Juos patogu transportuoti, lengva montuoti. 


Pritaikymas Šablonai

210,00€+ PVM

254,10€ su PVM

Siuntinių išlaidos

nuo 3 203,70€ už vienetą
nuo 6 189,00€ už vienetą
nuo 10 178,50€ už vienetą
nuo 15 168,00€ už vienetą
nuo 20 157,50€ už vienetą

ModelisMEGA Vėliava Block
Spaudos plotas120 x 350 cm
Medžiagos115 g/m2 poliesteris (vienpusei vėliavai), 120 g/m2 poliesteris orui pralaidus (vienpusė spauda, didelis oro pralaidumas); MEGA stiebas pagamintas iš aliuminio, plieno ir plastiko.
Spaudos technikaTiesioginė skaitmeninė spauda (sublimacija), visos spalvos. Vaizdas kitoje pusėje vienpusės reklaminės vėliavos yra veidrodinis, ryškumas 80-90%.
Plovimo instrukcijaVėliava gali būti plaunama 30º laipsnių temperatūros vandenyje
Naudoti ant/suReklaminis įrankis verslui (parduotuvėms, restoranams, krautuvėms), paslaugoms ir produktams, renginiams, festivaliams, turnyrams, mugėms ar parodoms, sporto stovykloms ir t.t.
Svoris14,4 kg
 • Spaudos plotas: 120 x 350 cm
 • Mažiausios kainos garantija
 • Aukštos kokybės poliesteris
 • Daugybė įmanomų kombinacijų
 • Dvigubos siūlės užtikrina tvirtumą
 • Taip pat galite įsigyti su stipresne tekstile (Air tekstile)
 • Vidutinis paprastos vėliavos gyvavimo laikotarpis yra 3-4 mėnesiai, Air tekstilė laiko iki 6 mėnesių
 • Stiebo dydis: 150 x 530 x 80 cm
 • Stiebo svoris: 14 kg
 • Vandeniu užpildomas pagrindas
 • Stovo dėka vėliava suksis vėjo putimo kryptimi. 
 • Kompaktiškas stiebas ir pagrindas - neužima daug vietos automobilio bagažinėje. Pristatomas kartu su kelioniniu krepšiu.

Kaina pagal kiekį

KiekisNuolaidaSutaupote
3 3% Iki 18,90€
6 10% Iki 126,00€
10 15% Iki 315,00€
15 20% Iki 630,00€
20 25% Iki 1 050,00€
KairėDešinė
100 x 300 cm100 x 300 cm

Jau paruoštus vertikalios vėliavos šablonus galite atsisiųsti iš šio puslapio. Jeigu neturite galimybės susimaketuoti savo reklaminės vėliavos - susisiekite! Už papildomą mokestį Jūsų norimą vėliavą galėsime paruošti. Maketavimo darbams naudojame Adobe Illustrator arba Corel Draw programinę įrangą, tai padeda mums reklaminę vėliavą sukurti pagal visus reikalavimus ir matmenis. Žemiau rasite kelis pagrindinius punktus, kurie yra svarbūs kuriant savo vėliavos dizainą:

 • CMYK spalvos (RGB spalvos netinka vėliavų spaudai)
 • Tekstas turi būti sukreivintas
 • Maketą siūlome ruošti su Adobe Illustrator (.AI, EPS, PDF) arba Corel Draw (.CDR)

Jeigu ant vertikalios vėliavos norite matyti tik savo įmonės logotipą, atsiųskite mums vektorinį jo failą. Nemokamai pateiksime tokios reklaminės vėliavos pavyzdį!

Vėliavų gamyba vyksta pagal mūsų kurtus reikalavimus. Vėliavų medžiagos, mechaninės dalys, stiebai ir transportavimo krepšiai išmėginti mūsų. Pastovūs kokybės patikrinimai užtikrina aukštą mūsų gaminių kokybę. Mes galime garantuoti idealų kokybės ir kainos santykį Jūsų pasirinktoms vėliavoms.

Prieš pirmą naudojimą

Prieš pirmą kartą panaudojant vertikalią vėliavą lauke rekomenduojame ją išskalbti 30° laipsnių temperatūros vandenyje:
1. Tai nuplaus visas nereikalingas nuosėdas likusias ant Jūsų vertikalios vėliavos po skaitmeninės spaudos.
2. Išvengsime lengvo spalvų nutekėjimo po pirmo lietaus.

Ilgesniam naudojimui

Vėliavos privalo plevėsuoti laisvai ir nesitrinti į kietus paviršius (šakas, stiebą, laidus ar sieną). Saulės spinduliai ir oro sąlygos veikia vėliavos gyvavimo periodą. Mes rekomenduoja savo vėliavą esant blogiems orams nukabinti. Kas 2-3 mėnesius vėliavą skalbkite 30° laipsnių temperatūros vandenyje. Užtikrinkite, kad Jūsų vėliava nebus velkama žeme, tai gali pažeisti vėliavos siūles.