Vėliavų aksesuarai  Yra 78 prekės(-ių).

Rodyti subkategorijas
 • Vėliavų kotai

  Įvairių dydžių, formų ir spalvų kokybiški vėliavų kotai. Pagaminti iš tvirtos medienos arba aliuminio. Mediniai kotai impregnuoti ir nulakuoti, todėl puikiai tiks naudoti lauke ir viduje. Aliuminiai vėliavų kotai yra nesunkūs, todėl idealiai tiks įvairių renginių metu, kai vėliavos laikomos rankose arba dažnai transportuojamos.

  Mūsų siūlomi vėliavų kotai gali būti įvairių ilgių bei skersmenų. Todėl savo turimai ar pasirinktai vėlavai lengvai rasite tinkamą kotą. Jums tik reikės nuspręsti kokio vėliavos koto norite. Mes siūlome vientisus ir sujungiamus, medinius ir aliuminius vėliavų kotus. Siūlomi vėliavų kotai gali būti nešami rankose, tvirtinami prie fasado, statomi į vėliavų stovus. Visi mūsų siūlomi vėliavų kotai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl garantuojame, kad pasirinktas variantas Jus tikrai tenkins. 

 • Vėliavų laikikliai

  Lengvai tvirtinami vėliavų kotų laikikliai, kurie pagaminti iš labai tvirto ir aukštos kokybės metalo idealiai tinka vėliavų kotų išlaikymui lauke. Juoda, ruda ir pilka, trys skirtingos spalvos ir nuo vienos iki trijų talpų. 

 • Kotų antgaliai

  Metaliniai ir plastikiniai, aukso ir sidabro arba žalvario ir pilkos spalvos antgaliai mediniams vėliavų kotams. Kotų antgaliai papuošti Gedminaičių stulpais. Tai puiki papildoma puošmena Jūsų turimam kotui.

 • Vėliavų stovai

  Įvairių dydžių ir formų vėliavų stovai skirti viduje laikomoms vėliavoms. Vėliavų stovai papuoš Jūsų kabinetą, ofisą, parodą ar renginį. 

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių vėliavų stovų. Rinktis galite iš vienviečių, dviviečių ar triviečių vėliavų stovų. Šie vėliavų stovai pagaminti iš medienos, metalo ar marmuro. Liks tik išsirinkti labiausiai patinkantį variantą. Visus stovus galima įsigyti kartu su kotais arba be jų. Garantuojame aukštą stovų kokybę, todėl žinome, kad visi mūsų klientai bus patenkinti siūlomais vėliavų stovais.

Visi svarbiausi vėliavų aksesuarai vienoje vietoje. Vėliavų kotai, vientisi ir sujungiami; vėliavų kotų laikikliai, vėliavų kotų antgaliai, vėliavų kotų stovai. Jums tik liks išsirinkti norimą komplektą!

Šioje prekių kategorijoje rasite įvairiausių dydžių ir spalvų medinius ir aliuminius vėliavų kotus, labai kokybiškus metalinius laikiklius, vėl...

Visi svarbiausi vėliavų aksesuarai vienoje vietoje. Vėliavų kotai, vientisi ir sujungiami; vėliavų kotų laikikliai, vėliavų kotų antgaliai, vėliavų kotų stovai. Jums tik liks išsirinkti norimą komplektą!

Šioje prekių kategorijoje rasite įvairiausių dydžių ir spalvų medinius ir aliuminius vėliavų kotus, labai kokybiškus metalinius laikiklius, vėliavų kotų antgalius ir stovus. Mes garantuojame, kad rasite Jums tinkamą variantą, kuriuo liksite patenkinti! Išsirinkite tik norimą variantą, spalvas ar formą ir vos kelių paspaudimų pagalba prekes galėsite užsisakyti su pristatymu į namus arba atsiėmimu mūsų ofise, Kaune. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 78 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 78 dalykų