Popierinės vėliavėlės - pigus, tačiau efektyvus reklamos būdas renginių metu

Popierinių vėliavėlių gamyba

Popierinės vėliavėlės, greitai pagaminamas, nebrangus, reklaminis įrankis Jūsų renginiui ar prekės ženklui.

Ant kokybiško popieriaus atspausdintos, dvipusės, popierinės vėliavėlės idealiai tinka mugėms, konferencijoms, suvažiavimams ar kitiems renginiams. Popierinės vėliavėlės su įmonės ar organizacijos logotipu(-ais) ar/ir su renginio informacija puikiai atkreips Jūsų lankytojų dėmesį.

Popierinių vėliavėlių gamybai naudojame tik kokybiškas medžiagas. Savo klientams siūlome blizgų arba matinį popierių su ryškia, skaitmenine, dvipuse spauda ant jo. Popierinės vėliavėlės klijuojamos ant medinių kotelių, kuriuos galima perdirbti. Popierines vėliavėles ruošiame patys, todėl galime garantuoti aukščiausią kokybę tiek jų spaudoje, tiek paruošime. 

Dažniausiai, popierinės vėliavėlės gaminamos 10 x 17 cm dydžio, tačiau klientui pageidaujant, galime pagaminti ir kitokio dydžio popierines vėliavėlės (kiti populiarūs dydžiai yra 12 x 20 cm arba 15 x 25 cm). Popierinės vėliavėlės gali būti klijuojamos su 30 cm arba 40 cm ilgio mediniais koteliais. Pagal užsakymą gaminamų vėliavėlių gamybos terminas dažniausiai yra 3-5 dienos dienos, jeigu gaminamų vėliavėlių kiekis didesnis, terminas gali prailgėti kelioms papildomomis darbo dienomis.

Parduodamas šalių popierines vėliavėlės dažniausiai turime jau pasiruošę, todėl jas mūsų klientai gali įsigyti iškarto. Šalių popierines vėliavėlės galite įsigyti nuo 1 vnt. Visos šalių popierinės vėliavėlės atitinka heraldikos reikalavimus, todėl spalvos yra teisingos ir ryškios. Šios popierinės vėliavėlės dažniausiai naudojamos tarptautinių svečių sutikimo metu arba įvairių šalių gimtadienių metu. 

Vis labiau populiarėja miestų ir miestelių popierinės vėliavėlės. Jas dažnai galima pastebėti miesto arba miestelio šventės metu. Ant tokių vėliavėlių paviršiaus galima rasti informaciją apie atitinkamą šventę, o kitoje vėliavėlės pusėje dažniausiai matoma tam tikro miesto heraldika. Tokios popierinės vėliavėlės puikiai atlieka informavimo funkciją, bei didina sklaidą apie renginį organizuojantį miestą.

Iš popieriaus pagamintos vėliavėlės yra pigus ir greitai pagaminamas reprezentacinis ir reklaminis įrankis Jūsų verslui, įstaigai, prekės ženklui ar renginiui. Jeigu nusprendėte pasinaudoti šiuo gaminiu, jį galite užsisakyti mūsų elektroninėje parduotuvėje arba susisiekti su mūsų specialistai elektroniniu paštu info@flagmanas.lt ar telefonu +370 698 48277!

Flagmanas.lt - flagmanas vėliavų gamyboje!