Klientų aptarnavimas

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

JŪSŲ KLAUSIMAI – MŪSŲ ATSAKYMAI

Kiekvienas klientams mums labai svarbus. Todėl šiame puslapyje rasite dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus ir mūsų paruoštus atsakymus į juos. Nuo tokių klausimų kaip kiek laiko užtrunka reklaminės vėliavos gamyba ar kaip paruošti reklaminės vėliavos dizainą su mūsų pateiktais šablonais. Tačiau, jeigu turite klausimų, kurių atsakymų negalite rasti čia – rašykite mums! Trumpas elektroninis laiškas ar skambutis padės jums gaunant aiškų atsakymą. 

Kaip užsisakyti reklaminę vėliavą iš Flagmanas.lt?

Reklaminės vėliavos gali būti užsakytos atlikus kelis lengvus žingsnius:

1. Pasirinkite jums patinkantį reklaminės vėliavos modelį.
2. Pridėkite reklaminę vėliavą į krepšelį.
3. Reklaminės vėliavos aprašymo apačioje atsisiųskite savo vėliavos šabloną.
4. Paruoškite savo reklaminės vėliavos dizainą ir patalpinkite jį mūsų puslapyje.
5. Užsisakykite stiebą, pagrindą ir norimus aksesuarus. Reklaminę vėliavą galima užsisakyti ir be jų.
6. Patikrinkite savo pirkinių krepšelį ir patvirtinkite užsakymą bei atsiėmimo būdą.
7. Užbaikite savo užsakymą suvesdami savo kontaktinę informaciją.
8. Gaukite patvirtinimą dėl paruošto maketo ir užsakymo.

Kaip reklaminių vėliavų maketas turi būti paruoštas ir pateiktas?

Po to, kai jūs pasirinksite reklaminės vėliavos modelį, prekės apačioje rasite nuorodos į reklaminės vėliavos šablonus. Spauskite ant nuorodos ir atsisiųskite jums reikalingą dizainą. Po to, kai atsisiųsite šabloną, savo dizainą galite patalpinti ant jo (SVARBU: tam, kad paruoštumėte kuo geresnį maketą, perskaitykite prekės aprašyme esančius patarimus ir pateiktas pagalbas, taip būsite užtikrinti dėl aukštos kokybės maketo!). Po to kai maketas bus paruoštas patalpinkite jį užsakymo metu į tam skirtą laukelį ir mes jį patikrinsime. Jeigu maketas bus paruoštas teisingai, mes tai patvirtinsime, jeigu ne, pranešime apie klaidas, kurias reikėtų pašalinti.

Štai keletas papildomų remarkų apie dizaino paruošimą:

- Maketas turi būti paruoštas CMYK spalvomis (ne RGB);
– Maketo objektas turi būti vektoriniai;
– Konvertuokite tekstus į kontūrus;
– Geriausia, kad maketą paruoštumėte su Adobe Illustrator (.AI, .PDF arba Vector file) arba Corel Draw;
– Maketą pateikite masteliu 1:1 ir 100DPI, arba masteliu 1:10 ir 300DPI (CMYK)

Kada mano reklaminės vėliavos bus pristatytos?

Po to, kai jūsų dizainas bus patvirtintas spaudai, vėliavos spauda bus pradėta kuo galima greičiau. Priklausomai nuo užsakymo kiekio, reklaminės vėliavos bus pristatytos per 5-15 darbo dienų. Vis dėl to, jeigu savo reklaminę vėliavą norėsite gauti greičiau – susiekite su mumis!
Reklaminių vėliavų stiebus, pagrindus ir aksesuarus pristatyti galima iškart, nes juos turime savo sandėlyje. Vis dėl to, jeigu reklaminių vėliavų stiebus, pagrindus ar aksesuarus norite gauti greičiau – susiekite su mumis. 

Iki kada užsakymas gali būti atšauktas? 

Jeigu nusprendėte atšaukti savo užsakymą, tai galite atlikti prieš gamybos proceso pradžią. Vis dėl to, svarbu atsiminti, jog po to, kai gausime patvirtinimą dėl jūsų reklaminės vėliavos maketo, užsakymas negalės būti atšauktas. Taip yra todėl, nes reklaminės vėliavos gaminamos pagal jūsų individualius užsakymus. Reklaminės vėliavas galima grąžinti tokiu atveju, jeigu randama mūsų darbo klaida. Todėl visada labai atidžiai patikrinkite savo siunčiamą maketą, kad išvengtume nesusipratimų. 

Ką daryti jeigu turiu skirtingus maketus skirtingiems reklaminių vėliavų modeliams?

Tokiais atvejais, kai planuojate užsisakyti daugiau nei vieną reklaminę vėliavą, jūs turėsite pateikti savo maketus elektroniniu paštu nurodydami, kuris maketas, kuriai reklaminei vėliavai priklauso. Papildomai galite palikti ir komentarą su informaciją, kurioje būtų parašyta, kuris maketas, kuriam reklaminės vėliavos modeliui priklauso. Papildomi komentarai visada padeda! 

Kokios yra pristatymo kainos?

Visos pristatymo kainos nurodytos užsakymo metu. Pristatymo kainos keisis nuo to kiek jūsų bendras užsakymas svers. Taip pat svarbu paminėti, kad puslapyje nurodytos prekių kainos yra be pristatymo išlaidų. 

Ar galiu skalbti savo reklaminę vėliavą?

Taip, visos reklaminės vėliavos gali būti plaunamos skalbimo mašinoje.

Prieš pirmą naudojimą: rekomenduojame jums išskalbti savo reklaminę vėliavą 30° laipsnių temperatūros vandenyje. Mūsų pagamintos reklaminės vėliavos nėra išskalbiamos, todėl ant medžiagos galite rasti nereikalingų dulkių, kurios lengvai pašalinamos skalbimo metu. 

Ilgesniam reklaminės vėliavos gyvavimui: Reklaminės vėliavos turi judėti laisvai ir nesitrinti į šakas, stiebus, laidus, sienas ar kitus objektus. Saulės spinduliai ir vėjas įtakoja reklaminių vėliavų gyvavimo laiką. Mes rekomenduojama reklamines vėliavas plauti 30° laipsnių temperatūros vandenyje kas 2-3 mėnesius. Savo reklaminių vėliavų nepalikite tiesiog ant žemės, jos turi būti apsaugotos, kitaip galite labai lengvai pažeisti jų paviršių.

Kokios medžiagos naudojamos reklaminių vėliavų gamybai?

Spaudos technika –  sublimacinė spauda arba šilkografija. (95-98% ryškumas kitoje pusėje).
Medžiagos – 110 gramų / m2 poliesteris (Standart tekstilė), 120 gramai / m2 polisteris, (AirTex tekstilė - didelis oro pralaidumas).
Mūsų reklaminės vėliavos gaminamos pagal mūsų standartus. Medžiagos, mechaninės dalys, stiebai, transportavimo krepšiai ir kitos su reklaminėmis vėliavomis susijusios prekės išmėgintos mūsų. Reguliariai atliekamos kokybės apžiūros užtikrinta aukštą prekių kokybę ir itin žemą jų kainą.

Kokie yra dvipusės vėliavos privalumai?

Dvipusės vėliavos gali turėti skirtingas pusės. Tai leidžia užtikrinti papildomą informacijos kiekį ant jų reklaminės vėliavos. Svarbu paminėti, kad dvigubos vėliavos krašto spalvą turite nuspręsti jus. Viskas gerai jeigu vėliava yra vienos spalvos, tačiau jeigu reklaminė vėliava yra dviejų skirtingų spalvų, viena iš spalvų šiek tiek užeis į priešingą pusę. Maždaug apie 1 cm. Todėl užsakymo metu turite nuspręsti kuri iš pusių užeis ant kitos. Jeigu to nenuspręsite, tai nuspręsime mes savo nuožiūra. 

Svarbu prisiminti:

Skirtingų spalvų galimybė ant skirtingų vėliavos pusių
Kiekvieną pusė turi atskirą dizainą
Nepamiškite nurodyti užeinamą spalvą

Jeigu nerandate atsakymo į savo turimą klausimą rašykite mums elektroniniu paštru arba skambinkite. Paprastas laiškas ar skambuti visada padės atsakyti į jūsų klausimus. Mes būsime labai patenkinti galėdami atsakyti į jūsų turimus klausimus.