Vėliavų kotų antgaliai

Rasta 20 prekės(-ių).

Vėliavos koto antgalis iš metalo, sidabro spalvos

16,44 € Su PVM

Pagamintas iš metalo Šis antgalis yra sidabro spalvos Puiki puošmena mediniam vėliavos kotui Skirtas naudoti su standartinio dydžio, 34 mm skersmens, mediniais vėliavų...

Vėliavos koto antgalis iš metalo, aukso spalvos

16,44 € Su PVM

Pagamintas iš metalo Šis antgalis yra aukso spalvos Puiki puošmena mediniam vėliavos kotui Skirtas naudoti su standartinio dydžio, 34 mm skersmens, mediniais vėliavų kotais...

Metaliniai vėliavų kotų antgaliai papuošti įvairaus tipo dizainais. Aukštos kokybės vėliavų kotų antgaliai pagaminti iš aukštos kokybės metalo ir nudažyti milteliniu būdu. Rinkitės iš daugybės įvairių dizainų ir spalvų.

Visus metalinius vėliavų kotų antgalius ruošiame patys, todėl galime užtikrinti aukštą jų kokybę. Antgaliai gaminami tik iš aukštos kokybės metalo, visi jie dažomi milteliniu būdu: aukso arba sidabro spalvos. Visi mūsų gaminami antgaliai skirti naudoti su standartinio dydžio, 34-36 mm skersmens, mediniais vėliavų kotais, juos išsirinkti galite ČIA.

Reikia daugiau informacijos apie vėliavų antgalius, kotus ar vėliavas? Skambinkite telefonu +370 672 99075 arba rašykite - info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.