2020 metų Lietuvos mažosios kultūros sostinės ir jų vėliavų gamyba

Jau trečius metus iš eilės, Lietuvoje išrenkamos mažosios kultūros sostinės. 2020 metais, mažųjų kultūros sostinių Lietuvoje statusą laimėjo 10 skirtingų miestelių. Tokia ypatinga proga sukurta speciali Lietuvos mažosios kultūros sostinės vėliava.

Mažąsias Lietuvos kultūros sostines išrenka Lietuvos kultūros taryba. 2020 metais tokį statusą gavo šie miesteliai: Simnas, Kačerginė, Veiviržėnai, Lekėčiai, Juodupė, Akmenė, Skaudvilė, Žlibinai, Musninkai ir Tauragnai. 

Šia proga Flagmanas, bendradarbiaudamas su miestelių seniūnijomis, Jums siūlo šventines visų miestelių vėliavas už ypatingai gerą kainą. Tai unikali puošmena šalia Jūsų namų, įmonių ar organizacijų. Vėliavų gamyba užsiimame patys, todėl savo klientams galėsime garantuoti aukščiausią miestelių vėliavų kokybę. Visas Lietuvos mažųjų kultūros sostinių vėliavas rasite paspaudę ČIA.

Kartu su minėtų miestelių vėliavomis, savo klientams siūlome ir išskirtinę, mažųjų kultūros sostinių Lietuvoje vėliava su gaidžio atvaizdu baltame fone. Tai puiki vėliava norint pasidžiaugti šiuo, miesteliams svarbiu statusu. Tuo tarpu mes džiaugiamės, kad daugelyje mažųjų sostinių vietinių entuziastų, savanorių ir kultūros darbuotojų jėgomis organizuojami nuostabūs kultūriniai renginiai vietinei bendruomenei didina profesionalaus meno prieinamumą, sklaidą ir platina žmonių žinias apie miestelių heraldiką ir vėliavas.

O kaip atrodo mažųjų Lietuvos kultūros sostinių vėliavos:

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie 2020 metų mažųjų kultūros sostinių Lietuvoje vėliavų gamybos ir jų heraldikos puoselėjimo.

Flagmanas.lt - flagmanas vėliavų gamyboje