Istorinių žmonių vėliavos - vėliavos Lietuvos herojams

Garsių žmonių vėliavos

Šiais metais, Vasario 16-tos ir Kovo 11-tos proga kartu su savo klientais sukūrėme unikalias, Lietuvos istorinėms asmenybėms skirtas, šventines vėliavas. Nuo Jono Basanavičiaus iki Vytauto Didžiojo, nuo Vinco Kudirkos iki Simono Daukanto, daug svarbių asmenybių nuo šiol įsiamžins ir unikaliose, mūsų gaminamose, vėliavose. 

Nuo šiol, valstybines Lietuvos šventes galėsite paminėti iškeldami vėliavas su mūsų istorijos herojų vaizdais. Unikalūs ir tautiškais simboliais papuošti dizainai puoš Jūsų kiemus, namus, biurus ar kitas svarbias vietas. Net 11 išskirtinių vėliavų skirtų tikriems patriotams ir Lietuvos istorijos mylėtojams. Visas šias vėliavas galite rasti specialiai tam sukurtoje prekių kategorijoje, ją pamatysite paspaudę ČIA.

Jums tiks reikės išsirinkti Lietuvos istorinės asmenybės vėliavą, pasirinkti dydį ir tvirtinimą, ir vos kelių paspaudimų pagalbą savo vėliavą galėsite užsakyti internetu. Šių vėliavų gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės audinius ir siūlus bei ypač ryškią ir ilgalaikę spaudą, todėl vėliavos tarnaus išties ilgai. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti unikalias vėliavas skirtas Vasario 16-tos ir Kovo 11-tos proga, kurios tikime, kad papuoš daugelio gyventojų namus, nes tai mūsų istorija, kurios mes niekada nepamirštame.

    Jeigu turite klausimų dėl šių vėliavų gamybos susisiekite telefonu +370 698 48277 arba rašykite - info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.

    Flagmanas.lt - flagmanas vėliavų gamyboje