Mobilios šviesdėžės - ryški ir lengvai montuojama reklama

Mobilių šviesdėžių gamyba

Kokybiška spauda, tvirta konstrukcija, ryškiai matoma kiekviena detalė ir akis traukiančios spalvos – tokia yra kokybiškos ir efektyvios reklaminės mobilios šviesdėžės paslaptis.  

Mobilios šviesdėžės Flagman Light skirtos Jūsų įmonės, produkto ar renginio reklamai. Lengvai surenkama konstrukcija ir greitai tvirtinama spauda garantuoja greitą ir lengvą šių mobilių šviesdėžių montavimą. Ryški spauda ir dar ryškesnis LED apšvietimas bei aukštos kokybės šviesdėžinė tekstilė garantuos, kad Jūsų reklama bus matoma tiek šviesoje, tiek tamsoje.

Visos mobilios šviesdėžės gaminamos iš tvirto aliuminio, todėl konstrukcija gali būti naudojame tiek viduje, tiek lauke (svarbu tik, jog diena ar naktis nebūtų ypač vėjuota). Mobilios šviesdėžės Flagman Light yra puikus pagalbininkas renginio, konferencijos, šventes metu. Idealiai tinka pristatant naują produtką ar paslaugą, atkreipiant būsimų klientų dėmesį į naujas akcijas.

Mobilių šviesdėžių gamyba užtrunka vos kelias dienas, todėl galime garantuoti, kad Jūsų šviesdėžes visada paruošime laiku, o jos bus kokybiškos ir aukštos kokybės. 

    Jeigu turite klausimų dėl šių mobilių šviesdėžių gamybos susisiekite telefonu +370 698 48277 arba rašykite - info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.

    Flagmanas.lt - flagmanas mobilių stendų gamyboje