Mažųjų Lietuvos kultūros sostinių vėliavos - 2022 metų mažosios kultūros sostinės!

Kaip ir kiekvienai metais, taip ir šiais, Lietuvoje turime mažąsias Lietuvos kultūros sostines. 2022-ais metais jų turime devynias. Šia proga, sukūrėme specialią vėliavų kategoriją, kurioje galėsite rasti visų šių miestelių ir simbolinę, Mažosios Lietuvos kultūros sostinės vėliavas. 

Šiais metais mažosiomis Lietuvos kultūros sostinėmis tapo Leipalingis, Nemakščiai, Sangrūda, Panemunėlis, Šakyna, Bijotai, Alsėdžiai, Kavarskas ir Vievis. Didžioji dalis šių mažųjų Lietuvos kultūros sostinių vėliavas jau turi, todėl jas galime pasiūlyti ir Jums!

Šia proga Flagmanas, bendradarbiaudamas su miestelių seniūnijomis, Jums siūlo šventines visų miestelių vėliavas už ypatingai gerą kainą. Tai unikali puošmena šalia Jūsų namų, įmonių ar organizacijų. Vėliavų gamyba užsiimame patys, todėl savo klientams galėsime garantuoti aukščiausią miestelių vėliavų kokybę. Visas Lietuvos mažųjų kultūros sostinių vėliavas rasite paspaudę ČIA.

Kartu su minėtų miestelių vėliavomis, savo klientams siūlome ir išskirtinę, mažųjų kultūros sostinių Lietuvoje vėliava su gaidžio atvaizdu baltame fone. Tai puiki vėliava norint pasidžiaugti šiuo, miesteliams svarbiu statusu. Tuo tarpu mes džiaugiamės, kad daugelyje mažųjų sostinių vietinių entuziastų, savanorių ir kultūros darbuotojų jėgomis organizuojami nuostabūs kultūriniai renginiai vietinei bendruomenei didina profesionalaus meno prieinamumą, sklaidą ir platina žmonių žinias apie miestelių heraldiką ir vėliavas.

O kaip atrodo mažųjų Lietuvos kultūros sostinių vėliavos:

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie 2022 metų mažųjų kultūros sostinių Lietuvoje vėliavų gamybos ir jų heraldikos puoselėjimo.

Flagmanas.lt - flagmanas vėliavų gamyboje