Parodyk Savo Juosteles - vėliava su svarbia žinute visiems

Kovai su klimato kaita skirtų vėliavų gamyba

Parodyk Savo Juosteles (angl. Show Your Stripes) tai klimatologo prof. Edo Hawkinso sugalvotas projektas, kurio tikslas atkreipti žmonių dėmesį į nuolatos šylantį pasaulio klimatą. Siekdami prisidėti prie idėjos sklaidos sukūrėme unikalią vėliavą.

Vėliavos dizainą inspiravo projekte vyraujančios spalvos. Mėlynos spalvos perėjimas į ryškiai raudoną, rodo grėsmingas tendencijas ir itin greitai besikeičiantį mūsų planetos klimatą. Linijos tiksliai atspindi klimato globalinės temperatūros pokyčius pasaulyje per pastaruosius 100 metų. Mėlyna spalva žymi šaltesnę temperatūrą, raudona - šiltesnę. 

Parodyk Savo Juosteles vėliavos nėra skirtos tik tiems, kurie aktyviai prisideda prie kovos su klimato kaita, ši vėliava – ženklas, kad kiekvienas iš mūsų mažais žingsneliais, keisdami savo kasdienius įpročius galime padaryti reikšmingą įtaką klimatui.

Šios, kaip ir visos mūsų vėliavos, yra gaminamos iš aukščiausios kokybės vokiškos tekstilės, turi dvigubą apsiuvimą, kuris suteikia papildomo tvirtumo. Spauda atlikta sublimacijos būdu, o tai garantuoja, kad linijos nebluks.  

Vėliavų gamyba užsiimame jau ne vienerius metus, žinome, kad visuose istoriniuose laikotarpiuose vėliava buvo simbolis, kuris gali suvienyti, apjungti skirtingus įsitikinimus ar pažiūras turinčius žmones vardan bendro tikslo. Tikimės, kad ši vėliava bus ne išimtis.

Skleiskime žinią ir kiekvienas pradėkime nuo savęs, mažais žingsneliais kovokime su globaliniu atšilimu.

Plačiau apie projektą taip pat galite sužinoti ir čia - https://showyourstripes.info