PowerTex vėliavų gamyba - ypač tvirtos lauko vėliavos

PowerTex vėliavos - tvirčiausias pasirinkimas skirtas lauko vėliavoms. Šiais metais savo klientams pristatome ypač tvirtas, iki keturių kartų ilgiau tarnaujančias, vėliavas pagamintas iš itin tvirto austriško poliesterio.

Šilkografijos arba tiesioginės sublimacijos būdu spausdinamos vėliavos pasižymi ypač ryškia spauda iš abiejų vėliavos pusių. Geresnė apsauga nuo UV spindulių užtikrinta, kad vėliavos spalvos greitai neišbluks. O tvirčiausia tekstilė skirta lauko vėliavoms garantuos labai ilgą vėliavų tarnavimo laiką.

PowerTex vėliavų gamyba yra kruopštus procesas, kuriuo metu vėliavos gamyba susideda iš 5 esminių žingsnių: tekstilės paruošimo, failo paruošimo spaudai, spaudos paruošimo, pačios spaudos ir vėliavos apdirbimo (pasiuvimo). Kiekvienas iš šio proceso žingsnių yra nuosekliai stebimas. Dėl šios priežasties PowerTex vėliavos yra ypač tvirtos ir pasižymi tik aukščiausia galima kokybe. Visos PowerTex vėliavos taip pat supakuojamos į prabangias, juodas dėžutes, kurios puikiai tinka ir dovanai.

Žemiau pateikiame ir išsamią skirtingų lauko vėliavų atsparumo diagramą (paspaudus ant paveiksliuko jis padidėja ir atsidaro naujame naršyklės lange):

Visas mūsų siūlomas PowerTex vėliavas galėsite rasti atskiroje prekių kategorijoje arba paspaudus ČIA. Galėsite rinktis pagal užsakymą gaminamas, Lietuvos valstybinę ar Lietuvos istorinę, įvairias miestų, rajonų, apskričių ir kitas vėliavas, kurios visos bus pagamintos iš PowerTex tekstilės.

Jeigu turėsite papildomų klausimų ar reikės daugiau informacijos apie PowerTex vėliavas? Skambinkite telefonu +370 672 99075 arba rašykite - info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.