Reprezentacinių vėliavų gamyba - elegancija ir prabanga

Reprezentacinės vėliavos, tai prabangios išvaizdos, aukštos kokybės, viduje naudoti skirtos vėliavos, kurios gaminamos tik iš prabangių tekstilių.

Vėliava, tai simbolis, kuris dažnai yra susijęs su tapatybe, atminimu, garbe ar šventumu. Priklausomai nuo to kas ją naudoja, kiekviena vėliava pasakoja savą istoriją. Todėl vis dažniau mūsų klientai savo simbolius nori įamžinti prabangiose tekstilėse, kurios virsta išskirtinės išvaizdos prabangiomis vėliavomis. Yra ir kita, prabangių vėliavų paskirtis, kuri ypač populiari tarp valstybinių institucijų ar tarptautinių organizacijų. Tai yra prabangios, valstybinės vėliavos, kurios dažniausiai naudojamos sutinkant svečius iš kitų valstybių arba pabrėžiant tarptautinį bendradarbiavimą.

Kabinetinės vėliavos - elegancija ir stilius

Kabinetinės vėliavos, tai subtilus būdas atkreipti dėmesį ir suteikti oficialumo bet kuriai patalpai. Tai gali būti kabinetas, valdybos salė, ar valdžios institucijos rūmai. Šiose vietose dažniausiai galime rasti iškeltas įvairių valstybių arba tarptautinių organizacijų vėliavas. Tarp Lietuvos valstybinių institucijų tai dažniausiai būna Lietuvos trispalvė, Lietuvos istorinė ir Europos Sąjungos vėliavos. Tarp tarptautinių įmonių, dažniausiai keliamos įvairių valstybių vėliavos, kurios pažymį įmonės plėtra ir tarptautiškumą. 

Savo klientams siūlome tris pagrindines reprezentacinių vėliavų rūšis: lengvai krentančio audinio vėliavos, standaus audinio vėliavos, šilko blizgesio vėliavos su kutais.

Kiekvieną vėliavų rūšis turi savo išskirtinius bruožus, pagal kuriuos klientai ir išsirenka jiems labiausiai tinkančius variantus. Lengvai krentančio audinio vėliavos yra matinės, turi dvigubą apsiuvimą aplink perimetrą ir dažniausiai naudojamos vietose, kuriuose nėra daug ploto arba kaip tik, ten, kur reikia iškabinti labai daug vėliavų. Standaus audinio vėliavos yra pūstos, standžios ir blizgios. Dėl šių savybių jos sukuria ypatinga prabangos jausmą, kuris ypač tinka valstybinių institucijų sutikimo salėse. Šilko blizgesio vėliavos yra storo audinio, blizgios ir apsiūtos aukso spalvos kutais. Tai prabangios išvaizdos vėliavos skirtos naudoti mažesniuose plotuose, bet išlaikant prabangos jausmą.

Visos reprezentacinės vėliavos siuvamos rankomis, todėl kiekviena jų kruopščiai iškerpama ir apsiuvama. Tai padeda užtikrinti aukštą vėliavų kokybę, kuri ypač svarbi su prabangiomis vėliavomis. 

Jeigu turėsite papildomų klausimų ar reikės daugiau informacijos apie reprezentacinių vėliavų gamybą ar pačias vėliavas? Skambinkite telefonu +370 672 99075 arba rašykite - info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.