Stalinės vėliavėlės, reprezentacijai ir dovanoms

Stalinės vėliavėlės

Nedidelio dydžio stalinė vėliavėlė aiškiai suprantamas reprezentacinis įrankis, tinkantis reklamai, svarbiems susitikimams ar dovanoms.

Dažniausiai 12 x 20 cm arba 15 x 25 cm dydžio stalinės vėliavėlės yra naudojamos valstybinių įstaigų, tarptautinių ir vietinių įmonių bei įvairiausių organizacijų. Greitai, tačiau labai kokybiškai, pagaminamos vėliavėlės gali būti naudojamos kaip itin reprezentatyvi verslo dovana.

Stalinės vėliavėlės yra skirstomas į kelias kategorijas: stalinės vėliavėlės pagal užsakymą, miestų ir miestelių stalinės vėliavėlės, šalių stalinės vėliavėlės, tarptautinių organizacijų stalinės vėliavėlės bei nestandartinių formų ir dydžių stalinės reklaminės vėliavėlės. Visos vėliavėlės atlieka skirtingas paskirtis, todėl  plačiau papasakosime apie kiekvieną iš minėtų kategorijų.

Stalinės vėliavėlės pagal užsakymą dažniausiai gaminamos su valstybinių įstaigų, įmonių, klubų ir organizacijų logotipais. Šios vėliavėlės yra naudojamos kaip reprezentacinis įrankis, reklamuojant atitinkamos įstaigos logotipą ar įmonės prekės ženklą. Be to, pagal užsakymą gaminamos stalinės vėliavėlės yra naudojamos ir kaip verslo dovanos. Tai įdomesnis būdas priminti apie save esamiems ir būsimiems klientams ar partneriams. 

Miestų ir miestelių stalinės vėliavėlės, tai vienas populiariausių vėliavėlių pasirinkimų tarp valstybinių institucijų (savivaldybių, valstybinių įmonių ar mokyklų). Šios vėliavėlės dažnai naudojamos reprezentaciniais tikslais, ypač per įvairias miestų šventes. Dažnai jos dovanojamos užsienio svečiams, kaip įdomesnis suvenyras, kuris virsta unikalia dovana. Tokias stalines vėliavėlės dažnai galima pastebėti ant savivaldybių darbuotojų stalų. Tai puikus pasirinkimas savo miestą ir miestelį mylintiems žmonėms.

Šalių stalinės vėliavėlės, dažniausiai mūsų klientų pasirenkamas, stalinių vėliavėlių variantas. Šalių stalines vėliavėlės dažnai renkasi tarptautinės įmonės, valstybinės institucijos ar įvairūs tarptautiniai klubai. Šiomis vėliavėlėmis pabrėžiamos šalys, kuriuose atitinkama įmonė vykdo savo veiklą. Valstybines institucijos dažnai jas naudoja per svarbius, oficialius susitikimus. Įvairūs klubai šalių vėliavėlės pasirenka svarbių konferencijų metu. Kartu su šalių vėliavėlėmis dažnai pasirenkamos ir tarptautinių organizacijų stalinės vėliavėlės (Europos Sąjungos, JTO, NATO, Raudonojo Kryžiaus ir pan.).

Nestandartinių formų stalinės vėliavėlės pasižymi unikaliomis formomis (lašo arba plunksnos), jos būna kelių dydžių ir dažniausiai yra naudojamos kaip reklaminė priemonė. Ant šių vėliavėlių dažniausiai galima pastebėti įmonių ar prekių ženklų logotipus arba įvairią reklaminę medžiagą. 

Pačios stalinės vėliavėlės dažniausiai gaminamos iš dviejų tipų audinių: vėliavinio arba gairelinio. Stalinės vėliavėlės iš vėliavinio audinio yra dalinai permatomos, tačiau greičiau pagaminamos, todėl jų kaina yra mažesnė. Iš gairelinio audinio gaminamos stalinės vėliavėlės yra nepermatomos, lėčiau pagaminamos, tačiau atrodo žymiai prabangiau. Visas stalines vėliavėlės paruošiame naudojimui su Jūsų turimais arba įsigytais staliniais stoveliais.

Na, o jeigu ieškote atitinkamos stalinės vėliavėlės, visas jas galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Iškilus papildomiems klausimams galite rašyti el. paštu - info@flagmanas.lt arba skambinti telefonu +370 698 48277.

Flagmanas.lt - flagmanas vėliavų gamyboje