Automobilinės vėliavėlės pagal užsakymą

3,70€


Pristatymo trukmė: 2-5 darbo dienos

Automobilinė vėliavėlė skirta tvirtinti ant automobilio stiklo. Kartu su automobiline vėliavėle Jūs taip pat gaunate ir tvirtą plastikinį kotelį ant kurio yra užmaunama vėliavėlė. Vėliavėlės dydis 30×40 cm arba 30×50 cm. Kotelio aukštis 50 cm.


Pritaikymas Šablonai

3,70€+ PVM

4,48€ su PVM

Siuntinių išlaidos

ModelisAutomobilinės vėliavėlės pagal užsakymą
Dydis30×40 cm arba 30×50 cm
MedžiagosTekstilė: Standartiškai naudojama -115 g/m2 100% poliesteris.
Spaudos technikaTiesioginė skaitmeninė spauda (sublimacija), visos spalvos. Vaizdas kitoje pusėje reklaminės vėliavos yra veidrodinis, ryškumas 80-90%.
Plovimo instrukcijaVėliava gali būti plaunama 30º laipsnių temperatūros vandenyje
Naudoti ant/suReklaminis įrankis verslui, paslaugoms ir produktams, renginiams, festivaliams, turnyrams, mugėms ar parodoms, sporto stovykloms ir t.t.
Svoris0,1 kg
  • Skirtingi dydžiai: 30×40 cm arba 30×50 cm.
  • Mažiausios kainos garantija
  • Aukštos kokybės poliesteris
  • Svoris: 100 gramų
  • Kartu su vėliavėle gaunate ir tvirtą plastikinį kotelį, jo aukštis 50 cm (yra galimybė pirkti ir be jo)
  • Dvigubos siūlės užtikrina tvirtumą
  • Idealiai tinka tvirtinti prie automobilių šoninių stiklų
KairėDešinėInstrukcijos
30 x 40 cm30 x 40 cmS
30 x 50 cm30 x 50 cmM

Jau paruoštus automobilinės vėliavėlės šablonus galite atsisiųsti iš šio puslapio. Jeigu neturite galimybės susimaketuoti savo automobilinės vėliavos - susisiekite! Už papildomą mokestį Jūsų norimą vėliavą galėsime paruošti. Maketavimo darbams naudojame Adobe Illustrator arba Corel Draw programinę įrangą, tai padeda mums automobilinę vėliavą sukurti pagal visus reikalavimus ir matmenis. Žemiau rasite kelis pagrindinius punktus, kurie yra svarbūs kuriant savo vėliavos dizainą:

  • CMYK spalvos (RGB spalvos netinka vėliavų spaudai)
  • Tekstas turi būti sukreivintas
  • Maketą siūlome ruošti su Adobe Illustrator (.AI, EPS, PDF) arba Corel Draw (.CDR)

Jeigu ant automobilinės vėliavėlės norite matyti tik savo įmonės logotipą, atsiųskite mums vektorinį jo failą. Nemokamai pateiksime tokios vėliavėlės pavyzdį!

Vėliavų gamyba vyksta pagal mūsų kurtus reikalavimus. Vėliavų medžiagos, mechaninės dalys, stiebai ir transportavimo krepšiai išmėginti mūsų. Pastovūs kokybės patikrinimai užtikrina aukštą mūsų gaminių kokybę. Mes galime garantuoti idealų kokybės ir kainos santykį Jūsų pasirinktoms vėliavoms.

Rinkitės iš daugybės įvairių modelių ir dydžių. Vėliavas gaminame su šiomis medžiagomis: 115 g/m2 poliesteris (standartinė medžiaga), 120 g/m2 poliesteris orui pralaidus (didelis oro pralaidumas). Mūsų patirtis plačiaformatėje skaitmeninėje spaudoje garantuoja puikius rezultatus, kuriuos išvysite ir Jūs.

Prieš pirmą naudojimą

Prieš pirmą kartą panaudojant horizontalią vėliavą lauke rekomenduojame ją išskalbti 30° laipsnių temperatūros vandenyje:
1. Tai nuplaus visas nereikalingas nuosėdas likusias ant Jūsų horizontalios vėliavos po skaitmeninės spaudos.
2. Išvengsime lengvo spalvų nutekėjimo po pirmo lietaus.

Ilgesniam naudojimui

Vėliavos privalo plevėsuoti laisvai ir nesitrinti į kietus paviršius (šakas, stiebą, laidus ar sieną). Saulės spinduliai ir oro sąlygos veikia vėliavos gyvavimo periodą. Mes rekomenduoja savo vėliavą esant blogiems orams nukabinti. Kas 2-3 mėnesius vėliavą skalbkite 30° laipsnių temperatūros vandenyje. Užtikrinkite, kad Jūsų vėliava nebus velkama žeme, tai gali pažeisti vėliavos siūles.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: