Atsisiuntimai

Tam, kad išsirinkti ir užsisakyti reklaminę vėliavą būtų dar paprasčiau, šiame skyrelyje pateikiame svarbiausią informaciją. Ją galite parsisiųsti pasirinkę Jums reikalingą direktoriją (Reklaminių vėliavų šablonai; Vėliavų šablonai; Kainoraštis).
Visi šablonai pateikiami PDF failo formatu, todėl Jums belieka surasti reikiamą ir atsisiųsti. Visi vėliavų ir reklaminių vėliavų šablonai yra su trumpais, bet aiškiais aprašymais, apie kiekvieną modelį ir dydį.
Dažniausiai vėliavas maketuojame su Adobe Illustrator ir CorelDraw programomis, tačiau galite naudoti ir kitas. Svarbiausia nepamiršti, kad mūsų šablonai susidedi iš trijų svarbių linijų: kirpimo linijos (juoda spalva), paruoštos vėliavos linijos (CYAN spalva), saugios zonos linijos (MAGENTA spalva). Kirpimo linija parodo vietą, kur Jūsų vėliavos maketas turi pasibaigti, paruoštos vėliavos linija parodo tikrą Jūsų būsimos vėliavos dydį, o saugios zonos linija yra naudojama svarbiai informacijai ir vaizdams. Visa tai, kas privalo likti ant vėliavos, turi būti patalpinta prieš saugios zonos liniją.
Jeigu reklaminės vėliavos ar vėliavos negalite susikurti patys, susisiekite su mumis. Mes siūlome maketo sukūrimo paslaugą.
Užsakinėjant reklaminę vėliavą, nepamirškite pridėti paruošto maketo. Gavę užsakymą ir maketą, peržiūrėsime ar makete nėra klaidų. Jeigu maketas bus blogas/netikslus – susisieksime su Jumis.

KAINORAŠTIS

Visas kainas, susijusias su reklaminių vėliavų gamyba, reklaminių vėliavų pagrindais ir skirtingais reklaminių vėliavų spaudos būdais, rasite žemiau pateiktuose kainoraščiuose. Paspauskite ant nuorodos žemiau ir vos per kelias sekundes gausite pageidaujamą flagmanas.lt kainoraštį. Viduje esančiame kainoraštyje galėsite pamatyti visas įmanomas kainų kombinacijas. Kainos priklauso nuo modelio, dydžio, spaudos būdo ir kiekio. Perkant didesnį kiekį taikome nuo 3% iki 25% nuolaidą!

Žemiau galite atsiųsti ir peržiūrėti mūsų prekių kainas (tiesiog spauskite ant pavadinimo):

Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su vėliavų, reklaminių vėliavų gamyba, kainomis, modeliais, dydžiais ir t.t., rašykite arba skambinkite mums ir mes padėsime išsirinkti geriausią sprendimą.