Užsisakykite internetu

Užsakyk reklaminę vėliava greitai ir paprastai per flagmanas.lt. Be to, kad Jūs savo prekes galėsite užsakyti greitai ir paprastai, mes Jums taip pat siūlome saugią internetinę zoną. Mes garantuojame Jūsų duomenų saugumą nuo pašalinių dirgiklių. Visi, užsakymo metu, patalpinti failai bus saugomi apsaugotame serveryje.

Savo reklaminę vėliavą galite užsisakyti atlikę šiuos 6 žingsnius:

  1. Pasirinkite savo reklaminės vėliavos modelį;
  2. Pasirinkę reklaminės vėliavos modelį pasirinkite jos dydį, spaudos būdą, kryptį ir kišenę. Jūs taip pat galite pasirinkti ar Jūsų reklaminė vėliava turės būti su stiebu ar be stiebo (yra galimybė rinktis stiebą ir su transportavimo krepšiu). Galiausiai pasirinkite tinkamą pagrindą;
  3. Aprašykite papildomus norus tam skirtame skyrelyje;
  4. Atsisiųskite tinkamą šabloną ir paruoškite maketą;
  5. Paruoškite maketą;
  6. Patalpinkite maketą tam skirtame lauke. (Daugiau atminties užimantys failai gali būti atsiųsti su WeTransfer arba el-paštu)

Kodėl reklamines vėliavas užsisakyti internetu?

Jeigu reklaminės vėliavas užsisakinėsite internetu, Jums bus pateikta visa naujausia informacija ir kainos. Tik kelių paspaudimų dėka Jūs sužinosite pasirinktos reklaminės vėliavos kainą. Jūs galėsite matyti geriausią Jums siūlomą kainą perkant iki 20 vienodų prekių. Nuolaidos taikomos perkant net ir tris vienodas prekes. Dėl mūsų patirties vėliavų ir reklaminių vėliavų gamyboje, mes turime daug patenkintų klientų visame pasaulyje. Mes taip pat siūlome didelį kiekį skirtingų produktų. O klientai, kurie vėliavas ir reklaminės vėliavas užsisako iš mūsų atsiliepia tik geriausiomis rekomendacijomis, nes mes siūlome puikią kokybę, greitą servisą ir dideles galimybes. 

Visur, visada, iš bet kokio prietaiso

Flagmanas.lt Jums siūlo gerą ir saugų tinklapį, kuris prisitaiko prie Jūsų išmanaus įrenginio. Jeigu norite reklaminę vėliava ar kitą prekę užsisakyti internetu per savo stacionarų ar nešiojamą kompiuterį, planšetę ar telefoną, tai Jums pavyks kuo puikiausiai. Jūs galėsite matyti visus mūsų produktus telefono ekrane vaikščiodami sode arba važiuodami traukiniu. Mūsų puslapis puikiai veikia su Apple, Android ir Windows operacinėmis sistemomis.