Aliuminiai rėmai su reklama

Rasta 2 prekės(-ių).

Aliuminis rėmas su reklama, prie sienos

91,51 € Su PVM

Į kainą įskaičiuotas paruoštas rėmas ir jau paruošta naudojimui tekstilės spauda su Jūsų maketu; Rėmeliai pagaminti iš anoduoto aliuminio, kuris yra 19 mm storio; Spaudai...

Aliuminis rėmas su reklama, kabinimui prie lubų

157,03 € Su PVM

Į kainą įskaičiuotas paruoštas rėmas ir jau paruošta naudojimui tekstilės spauda su Jūsų maketu; Rėmeliai pagaminti iš anoduoto aliuminio, kuris yra 27 mm storio; Spaudai...

Aliuminiai rėmai su reklama patogus įrankis Jūsų paslaugų, prekės reklamai, svarbios informacijos pranešimus. Tvirti aliuminiai rėmai, aukštos kokybės ir ypač ryški sublimacinė ir skaitmeninė spauda. Tai idealus variantas parduotuvėse, prekybos centruose ir t.t. 

Greitai ir lengvai paruošiami aliuminiai rėmai su Jūsų reklama gali būti tvirtinami prie sienos arba trosų pagalba kabinami prie lubų. Tekstiliniai rėmai gali būti su vienpuse arba dvipuse spauda. Spauda aliuminiuose rėmuose gali būt keičiama, o tai ne tik taupys Jūsų pinigus, bet ir suteiks progą išsaugoti turimą spaudą ateities projektams, nes ją galėsite panaudoti ir vėl.

Šiems rėmams naudojame tik laiko patikrintą tekstilę, kuri idealiai perteiks Jūsų norimus vaizdus, spalvos bus ryškios, o linijos aštrios. Šiems rėmams pritaikyta tekstilė yra specialiai apsiuvama silikonine juostele, kurios pagalba tekstilę į aliuminį rėmą įdėsite itin lengvai ir paprastai. 

O iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075!