Automobilinių vėliavėlių gamyba - daugybė galimybių telpančių nedidelėje vėliavėlėje

automobiliniu veliaveliu gamyba

Automobilinių vėliavėlių gamyba

Automobilinės vėliavėlės, tai nuolatos aplinkinių dėmesį patraukianti reklaminė priemonė. Vėliavėlės su įmonių logotipais, prekių ženklais ar renginių reklama tvirtinamos už automobilių stiklų. Tai nebrangus, tačiau efektyvus sprendimas būti matomiems!

lietuvos automobiline veliaveleAutomobilinės vėliavėlės populiarios ne tik tarp įmonių, organizacijų ar renginių organizatorių. Automobilines vėliavėles renkasi ir savo šalį ar miestą mylintis, tam tikram klubui ar grupei priklausantys ar į giminės susitikimus važiuojantys žmonės. Todėl mes savo klientams siūlome didelį kiekį įvairiausių automobilinių vėliavėlių. 

Šalių automobilinės vėliavėlės

Šalių automobilinės vėliavėlės itin mėgiamos prieš valstybines šventes, prieš svarbias sporto varžybas arba priimant svečius iš užsienio. Populiariausios yra Lietuvos automobilinės vėliavėlės arba Lietuvos istorinės automobilinės vėliavėlės, tačiau pasitinkant užsienio svečius perkamos ir kitų šalių automobilinės vėliavėlės. Kitų užsienio šalių vėliavėlės itin mėgsta tarptautinių įmonių atstovai arba savivaldybių ar kitų valstybinių institucijų darbuotojai. Dažniausiai tai būna Baltijos šalių (Latvijos ir Estijos) arba Skandinavijos šalių (Norvegijos, Švedijos ir Suomijos) automobilinės vėliavėlės. 

Miestų ir miestelių automobilinės vėliavėlės

Vis labiau tarp mūsų klientų populiarėja ir įvairių miestų automobilinės vėliavėlės. Ypač populiarios yra Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų didžiųjų miestų automobilinės vėliavėlės. Šios vėliavėlės dažnai naudojamos įvairių miesto švenčių metu (pvz. miesto gimtadienio šventė). Jeigu tarp mūsų siūlomų prekių savo miesto ar miestelio automobilinės vėliavėlės nerandate, ją vistiek galite užsisakyti kaip automobilinę vėliavėlę pagal užsakymą. Mes paruošime Jūsų miestelio vėliavėlės maketą ir vos kelių dienų bėgyje galėsite džiaugtis išskirtiniu gaminiu. 

Automobilinės vėliavėlės su klubų logotipais

automobilines veliaveles su klubu logotipaisAutomobilių klubai, keliautojų klubai, lenktynių komandos, tai tik kelios grupės, kurios automobilines vėliavėlės naudoja kaip bendrumo simbolį. Suvažiavimų ar įvairių klubo renginių metu automobilinės vėliavėlės būna naudojamos nuolatos. Tai puiki dovana naujam į klubą įstojusiam nariui. Vėliavėlės su vienodais logotipais padės išsiskirti iš kitų klubų, todėl jos ypač mėgiamos tarp automobilininkų. Tokias vėliavėlės mes pagaminsime vos per kelias dienas, iš Jūsų reikės tik klubo vektorinio logotipo! 

Mėgiamą sporto komandą palaikyti irgi visada smagu, todėl automobilinės vėliavėlės naudojamos ir tokiam tikslui. Krepšinio, futbolo, ledo ritulio ar kito sporto gerbėjai dažnai savo mylimas komandas palaiko prie savo automobilio stiklo prisitvirtindami vėliavėles su komandos logotipais ar kitais, komandai svarbiais, užrašais.Automobilinės vėliavėlės su įmonių logotipais

Ypač tarp vežėjų populiarus pasirinkimas - automobilinės vėliavėlės su įmonių logotipais. Logistikos įmonės, pavežimo paslaugą teikiančios įmonės, automobilių nuomos punktus turinčios įmonės ar automobiliais prekiaujančios įmonės, tarp visų jų automobilinės vėliavėlės sparčiai populiarėja, nes pradeda didinti prekės ženklo žinomumą tarp klientų, atkreipti dėmesį į save arba ištransliuoti atitinkamą žinutę (pvz. akcija, išpardavimas ir panašiai). 

Automobilinės vėliavėlės su įmonių logotipais populiarios ne tik tarp jau minėtų įmonių, bet ir tarp įmonių, kurios organizuoja didelius suvažiavimus arba turi didelį automobilių parką. Suvažiavimų metu, vėliavėlės sukuria išskirtinumo iš kitų jausmą, bei apjungia visus darbuotojus, o įmonės turinčios didelį automobilių parką, vėliavėlės išnaudoja kaip papildomą reklamą. 

Nestandartinių formų automobilinės vėliavėlės

nestandartines formu automobilines veliavelesBe jau visiems įprastų horizontalių automobilinių vėliavėlių, mūsų elektroninėje parduotuvėje galime rasti ir unikalių, burės arba lašo formos reklamines automobilines vėliavėlės. Šios automobilinės vėliavėlės išsiskiria savo unikalia išvaizda, todėl joms galima pritaikyti įdomesnius grafinius sprendimus. Tokio tipo automobilinės vėliavėlės gali būti tvirtinamo už stiklo arba ant jo, tam turime specialius prie stiklo prisiurbiamus laikiklius. Šios, su prisiurbiamais laikikliais esančios, Straight arba Drop formos reklaminės vėliavos gali būti dviejų dydžių, todėl tinkamą variantą ras visi. 

Automobilinių vėliavėlių įvairovė yra išties didelė, o už įvairovę daugiau ir jų panaudojimo vietų. Nuo Lietuvos trispalvės ar kitų šalių automobilinių vėliavėlių iki vėliavėlių su klubų logotipais, nuo automobilinių vėliavėlių su miestų ir miestelių herbais iki nestandartinių formų automobilinių vėliavėlių. Formų, dydžių ir galimybių įvairovė visiems padės rasti tinkamą variantą. 

Na, o jeigu idėją turite tik dar nežinote kaip ją teisingai įgyvendinti, visada galite kreiptis į mūsų Flagmano specialistus, kurie Jus pakonsultuos ir padės išsirinkti tinkamą variantą. Jums tik reikės susisiekti su jais telefonu +370 698 48277 arba elektroniniu paštu info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jums tikrai padės bei atsakys į visus klausimus susijusius su automobilinių vėliavėlių gamyba!