Vėliavų gamyba

Horizontalios ir vertikalios vėliavos

Flagmanas savo klientams siūlo ypač didelį kiekį horizontalių ir vertikalių vėliavų pasirinkimą. Didelis kiekis įvairiausių dydžių, tvirtinimo būdų ir spaudos variantų. Vėliavas gaminame nuo pačių mažiausių, ant dantų krapštuko maunamų vėliavėlių, iki itin didelių, vertikalių ar horizontalių vėliavų, kurios naudojamos scenų apipavidalinimui ar net skraidinamos malūnsparniais. Esame vėliavų gamybos profesionalai, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės vėliavas, kurios atitiks mūsų klientų lūkesčius. 

Horizontalios ar vertikalios, visos vėliavos padeda Jums išsiskirti iš kitų ir taip pritraukti papildomą būsimų klientų ir galimų lankytojų dėmesį. Tai puikus, ekonomiškas, reklaminis įrankis skirtas Jūsų įmonei, produktui ar paslaugai. Vėliavos padeda ištransliuoti aiškią žinutę, todėl jos idealiai tinka šalia parduotuvių arba įvairių renginių, mugių ar parodų metu.

Visų vėliavų gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės, vokiškus audinius ir siūlus, kurie užtikrinta, kad vėliavos Jums tarnaus maksimaliai ilgai. Plačiau apie vėliavų gamyboje naudojamus audinius galite rasti ČIA. Nesvarbu ar tai Lietuvos trispalvė, Lietuvos istorinė, Europos Sąjungosmiesto ir miestelio ar kita vėliava, visoms vėliavoms naudojame tas pačius, laiko patikrintus audinius, o kruopštus siuvėjų darbas užtikrina, kad kokybiškai apsiūtos vėliavos pradės plyšti tik kiek įmanoma vėliau. 

Tiek horizontalios, tiek vertikalios vėliavos gali būti vienpusės (su veidrodiniu vaizdu vėliavos kitoje pusėje) arba dvipusės (su tuo pačiu vaizdu abejose vėliavos pusėse). Vis dėl to, dėl mažo vėliavos svorio, lauko sąlygomis rekomenduojame naudoti tik vienpuses vėliavas, o dvipuses vėliavas gamintis vidaus naudojimui, eisenoms, iškilmėms ir pan. 

Dažniausiai visus savo klientų užsakymus pagaminame ir pristatome per 2-3 darbo dienas. Terminas gali keistis dėl vėliavų kiekio arba dydžio.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti šias gaminamų vėliavų kategorijas:

Jeigu tarp šių kategorijų nerasite Jums reikiamos vėliavos, visada galite susisiekti su mumis apsilankę KONTAKTŲ skiltyje arba susisiekę telefonu ar elektroniniu paštu info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jums tikrai padės! 

Vėliavų tvirtinimo būdai

Horizontalios ar vertikalios vėliavos, visos jos turi turėti atitinkamus tvirtinimo būdus. Skirtingi tvirtinimo būdai užtikrina, kad klientas savo horizontalią arba vertikalią vėliavą galės panaudoti pagal paskirtį. Patys populiariausi tvirtinimo būdai yra šie: kišene ir raišteliai, žiedai, karabinai arba tik raišteliai. Kiekvienas tvirtinimas skirtas naudoti skirtingai, todėl žemiau pateiksime išsamesnę informaciją:

  • tvirtinimas su kišene ir raišteliais naudojamas mauti vėliavą ant vėliavoms skirtų kotų (medinių, aliuminių, metalinių), užmauta vėliava papildomai dar pririšama su raišteliais, kurie būna vėliavos, kairės pusės kampuose.
  • tvirtinimas su žiedais dažniausiai naudojamas vėliavą kabinant prie stiebo. Svarbu, kad prie stiebo virvės jau būtų karabinai vėliavos prisegimui. Žiedai yra plastikiniai, nes jų svoris mažesnis lyginant su metaliniais ir jie nerūdija, nors tvirtumu visiškai nenusileidžia metaliniams žiedams. 
  • tvirtinimas su karabinais naudojamas vėliavų kabinimui ant stiebo. Šis tvirtinimo būdas reikalingas, kai iš stiebo virvės padaromos kilputės, prie kurių ir segami karabinai. Taip pat, karabiną galima sukabinti ir su kitu karabinu. 
  • tvirtinimas su raišteliais dažniausiai naudojamas, kai ankščiau paminėti variantai netinka arba vėliava nėra maunama ant koto ar kabinama ant stiebo.

Tai yra 4 pagrindiniai vėliavų tvirtinimo būdai, tačiau kartais klientai ieško ir kitų tvirtinimo variantų. Tokiais atvejais mūsų specialistai yra pasiruošę Jums pagelbėti, svarbu, kad su mumis nepamirštumėte susisiekti ir kartu galėsime surasti tinkamiausią sprendimą jūsų vėliavos tvirtinimui.