Vėliavų tvirtinimai

Vėliavų tvirtinimai

Skirtingi vėliavų dydžiai turi atitinkamus standartus jų tvirtinimams. Mažesnių vėliavų kišenės yra siauresnės, didesnių - platesnės. Skirtingi vėliavų tvirtinimo standartai taikomi ir visiems kitiems tvirtinimų pasirinkimams. Dėl šios priežasties Jums paruošėme lentelę su išsamia informacija.

Užsakant vėliavą Jums visada reikės pasirinkti keletą pagrindinių parametrų: vėliavos dydį, vėliavos audinį ir vėliavos tvirtinimą. Tarpusavyje labiausiai susieti dalykai yra vėliavos dydis ir jos tvirtinimas. Pagal pasirinktą vėliavos dydį Jums buvo paruoštas atitinkamas tvirtinimu būdas.

Horizontalios ar vertikalios vėliavos, visos jos turi turėti atitinkamus tvirtinimo būdus. Skirtingi tvirtinimo būdai užtikrina, kad klientas savo horizontalią arba vertikalią vėliavą galės panaudoti pagal paskirtį. Patys populiariausi tvirtinimo būdai yra šie: kišene ir raišteliai, žiedai, karabinai arba tik raišteliai. Kiekvienas tvirtinimas skirtas naudoti skirtingai, todėl žemiau pateiksime išsamesnę informaciją:

  • tvirtinimas su kišene ir raišteliais naudojamas mauti vėliavą ant vėliavoms skirtų kotų (medinių, aliuminių, metalinių), užmauta vėliava papildomai dar pririšama su raišteliais, kurie būna vėliavos, kairės pusės kampuose.
  • tvirtinimas su žiedais dažniausiai naudojamas vėliavą kabinant prie stiebo. Svarbu, kad prie stiebo virvės jau būtų karabinai vėliavos prisegimui. Žiedai yra plastikiniai, nes jų svoris mažesnis lyginant su metaliniais ir jie nerūdija, nors tvirtumu visiškai nenusileidžia metaliniams žiedams. 
  • tvirtinimas su karabinais naudojamas vėliavų kabinimui ant stiebo. Šis tvirtinimo būdas reikalingas, kai iš stiebo virvės padaromos kilputės, prie kurių ir segami karabinai. Taip pat, karabiną galima sukabinti ir su kitu karabinu. 
  • tvirtinimas su raišteliais dažniausiai naudojamas, kai ankščiau paminėti variantai netinka arba vėliava nėra maunama ant koto ar kabinama ant stiebo.

Tai yra 4 pagrindiniai vėliavų tvirtinimo būdai, tačiau kartais klientai ieško ir kitų tvirtinimo variantų. Tokiais atvejais mūsų specialistai yra pasiruošę Jums pagelbėti, svarbu, kad su mumis nepamirštumėte susisiekti ir kartu galėsime surasti tinkamiausią sprendimą jūsų vėliavos tvirtinimui.

Plačiau apie vėliavų gamybą galite perskaityti paspaudę ČIA. O žemiau pateikiame lentelę su vėliavų dydžiais ir skirtingų tvirtinimų parametrais, tam, kad žinotumėte koks tvirtinimas atkeliaus su Jūsų vėliava. SVARBU! Jeigu užsakant vėliavą Jums bus reikalingas specialus tvirtinimo variantas, tai galite nurodyti komentarų skiltyje, kuri bus matoma atliekant užsakymą. Žemiau pateikiame išsamią lentelę apie vėliavų tvirtinimus:

Horizontalių vėliavų tvirtinimo standartų lentelė:

Horizontalių vėliavų tvirtinimai

*SVARBU!* Kišenė vėliavos viršuje*, Karabinai*, Žiedai*, Raišteliai*- priklausomai pagal naudojamą stiebą arba kotą, kišenės plotis ir žiedų, karabinų ar raištelių kiekis gali kisti pagal Jūsų pageidavimus. 

Iškilus klausimams visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie Jus pakonsultuos ir padės išsirinkti tinkamą tvirtinimą gal Jūsų pasirinktą vėliavą. Susisiekite su mumis telefonu +370 698 48277 arba rašykite elektroniniu paštu info@flagmanas.lt ir kartu rasime tinkamą sprendimą Jūsų vėliavai(-oms)!

Vertikalių vėliavų tvirtinimo standartų lentelė:

Vertikalių vėliavų tvirtinimai

*SVARBU!* Kišenė vėliavos viršuje*, Karabinai*, Žiedai*, Raišteliai*- priklausomai pagal naudojamą stiebą, kišenės plotis viršuje arba žiedų, karabinų ar raištelių kiekis gali kisti pagal Jūsų pageidavimus. 

Iškilus klausimams visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie Jus pakonsultuos ir padės išsirinkti tinkamą tvirtinimą gal Jūsų pasirinktą vėliavą. Susisiekite su mumis telefonu +370 698 48277 arba rašykite elektroniniu paštu info@flagmanas.lt ir kartu rasime tinkamą sprendimą Jūsų vėliavai(-oms)!+