Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017)
 • Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017)
 • Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017)
 • Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017)
 • Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017)
 • Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017)

Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017)

SKU Kodas: SNR106SV0
413.82 €
Su PVM
342.00 € be PVM.
Aukštis
Pakėlimo mechanizmas
Stiebo viršūnė
Ankerių gaubtas
Montavimo darbai
Kiekis

Įprastai pristatome per 7 darbo dienas.

Vėliavos stiebas Nordmast OÜ, rudas (RAL8017), tai elegantiška puošmena Jūsų kiemui, įmonei ar organizacijai. Ypač tvirtas, iš stiklo pluošto pagamintas vėliavos stiebas idealiai tiks ir stipriai vėjuotose vietovėse. Pasirinkite norimą vėliavos stiebo aukštį, pakėlimo mechanizmą, viršūnę, gaubtą ir džiaukitės stiebu ilgus metus, nes stiklo pluošto dalims teikiama 25 metų garantija! Esant poreikiui atliekame ir montavimo darbus visoje Lietuvoje. 

Dėl daugiau informacijos susisiekite su mumis el. p - info@flagmanas.lt arba telefonu +370 672 99075.

Vėliavos stiebo aprašymas:

 • Gamintojas: Nordmast OÜ;
 • Stiebo spalva: ruda (RAL8017);
 • Stiebas pagamintas iš stiklo pluošto;
 • Aukštis: nuo 6 iki 12 metrų (ieškote kito dydžio? Susisiekite su mumis el. paštu - info@flagmanas.lt arba telefonu +37067299075);
 • Svoris: nuo 23 iki 43 kg (priklausomai nuo vėliavos stiebo aukščio);
 • Skersmuo stiebo viršuje: ~65 mm;
 • Skersmuo stiebo apačioje: ~125 mm;
 • Vėliavos stiebas be iškeltos vėliavos atlaiko 63m/s. Vėliavos lynas visada privalo būti įtemptas;
 • Montavimo instrukciją galima peržiūrėti ir atsisiųsti paspaudus ČIA;

Vėliavos stiebo komplektacija:

 • Vėliavos stiebas yra vientiso aukščio;
 • Rinkitės iš trijų skirtingų pakėlimo mechanizmų: išorinio, vidinio su užraktu ir vidinio su rankenėle;
 • Vėliavos stiebas pilnai sukomplektuotas ir paruoštos naudojimui;
 • Lietuvos trispalvės vimpilas dovanų;
 • Garantija: 25 (dvidešimt penkerių) metų garantija taikoma toms vėliavų stiebų dalims, kurios pagamintos iš stiklo pluoštu armuoto plastiko ir 5 (penkerių) metų garantija taikoma likusiai vėliavų stiebų įrangai ir priedams;

Vėliavos stiebo montavimo paslauga:

 • Savo klientams taip pat siūlome ir stiebų montavimo paslaugas, galite rinktis iš: dalinio montavimo į gruntą su pamato įrengimu; dalinio montavimo į kietą pagrindą su pamato įrengimu; pilną montavimą į gruntą su stiebo pastatymu; pilną montavimą į kietą pagrindą su stiebu pastatymu.
SNR106SV0
VĖLIAVŲ GARANTIJA

Vėliavų ir vėliavų stiebų specialistai įmonė "Dauksta" garantuoja, kad mūsų vėliavos gaminamos taikant aukščiausius kokybės standartus ir neturi analogų rinkoje. Mes norime, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti mūsų vėliavomis ir susijusiais produktais, todėl rūpinamės jais teikdami aukščiausio lygio aptarnavimą.
Tačiau, kad nesusikurtų nerealūs lūkesčiai norime, kad mūsų klientai žinotų, kad jokia vėliava nėra „nesunaikinama“, o visos vėliavos vėliau ar anksčiau susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių. Aptarnaudami savo klientus įsipareigosime daryti viską, ką galime, kad klientai liktų patenkinti, tačiau negalime pasiūlyti nerealių ir neįmanomų dalykų tokių kaip: „Neribotas tarnavimo laikas“ ar "Amžinas aptarnavimas". Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo vėliavos pristatymo (pardavimo) dienos. Mūsų vėliavų garantinė politika yra viena dosniausių ir išsamiausių rinkoje ir mes pilnai pasitikime savo produktais suteikdami jiems pilną ar dalinę garantiją, kaip nurodyta toliau.
PILNA GARANTIJA
„Dauksta“ garantuoja, kad visos pagamintos ir parduodamos vėliavos pilnai atitinka visas produkto specifikacijas, nurodytas mūsų pasiūlyme ir (arba) kataloge. Garantuojame, kad visos vėliavos, kurias gamina ir parduoda „Dauksta“, neturi medžiagų ir gamybos defektų. Tačiau jeigu tokie defektai atsiras, jie bus pašalinti
arba pakeisti (mūsų nuožiūra) nemokamai per 10 darbo dienų nuo gaminio pristatymo į įmonės buveinę momento, atsižvelgiant į apribojimus ir išimtis išdėstytas toliau.

APRIBOJIMAI IR IŠIMTYS
Kadangi vėliava yra objektas veikiamas įvairių nekontroliuojamų veiksnių, todėl mūsų garantija turi kelias specifines išimtis:
1. Įprastas nusidėvėjimas dėl įprasto naudojimo;
- Visos lauke plazdančios vėliavos paprastai susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių, nors protinga vartotojo priežiūra ir veiksmai gali žymiai pailginti vėliavos gyvavimo laiką*
- Mes negalime pasiūlyti konkrečios „vėliavos tarnavimo laiko“ garantijos dėl įvairių sąlygų, su kuriomis tenka susidurti, ir priežiūros (arba jos nebuvimo), kurią vartotojas atlieka. Bendra taisyklė yra ta, kad StandartTex audinio, įprasto dydžio vėliavos (1x1,7 metro) gyvavimo trukmė turėtų būti 60–90 dienų, jei laikoma iškabinta nuo aušros iki sutemos, esant geroms oro sąlygoms. Rūpestingai prižiūrima vėliava atrodys geriau ir tarnaus ilgiau.
2. Pažeidimai, padaryti dėl netinkamo naudojimo, aplaidumo, netinkamo įrengimo, bandymų keisti gaminį, bandymų tvarkyti kitur nei įmonė „Dauksta“;
3. Žala padaryta avarijos, gaisro, vandens ar kitokių skysčių, intensyvaus taršos šaltinio, ar kitų nekontroliuojamų veiksnių;
4. Žala, padaryta dėl ekstremalių oro sąlygų, tokių kaip: audros, sniegas, rūgštus lietus, uraganai, tornadai, perkūnija, mikrobangos, žemės drebėjimai, kruša, cunamis ar kiti gamtos veiksmai. Garantija nepadengia vėliavai padarytos žalos, jei ji plevėsuoja arti stogo, pastato, medžio šakų arba jei ji liečiasi su bet kuriuo kitu objektu.

DALINĖ GARANTIJA
Be pilnos garantijos, mes taip pat siūlome dalinę 3 mėnesių garantiją didesnėms nei įprasto dydžio vėliavoms (1x1,7 metro). Didesnės vėliavos patiria didesnes apkrovas ir susidėvi greičiau. Tačiau jei šiuo laikotarpiu pastebimas didesnis nei įprastas nusidėvėjimas t.y. spalvos blukimas, pagrindinių siūlių ir tvirtinimų irimas mes savo sąskaita pataisysime arba pakeisime (savo nuožiūra) vėliavas. Mes pasiliekame teisę patys nustatyti trūkumus pagal pateiktas nuotraukas ir/ar pristatytas pačias vėliavas.

IŠSKIRTINĖS TEISĖS IR PROCEDŪROS

Visi įsipareigojimai pagal šią garantija bus vykdomi vienašališku įmonės "Dauksta" sprendimu keisti ar remontuoti gaminį. Nepavykus suremontuoti ar pakeisti gaminio ar jo dalies gali būti pasiūlyta Pirkėjui kompensuoti įsigijimo išlaidas. Remontui gali būti naudojamos naujos arba atnaujintos detalės.
Nuimtos dalys arba pakeistos prekės tampa įmonės "Dauksta" nuosavybe.
Įmonė "Dauksta" neatsako už prekių sugadinimą ar praradimą transportavimo metu.

--------
* Vėliavos priežiūros patarimai (pavyzdžiai):
- Plevėsuojanti vėliava: stebėkite, ar neatsiranda pirmųjų irimo požymių. Vėliavas galima apkirpti ir vėl apsiūti, tai žymiai pailgina vėliavos tarnavimo laiką;
- Vėjuotos dienos: Vėliavoms ypač kenkia gūsingas vėjas. Jei įmanoma, (esant stipriam vėjui, kurio gūsiai siekia iki 15 m/s greitį, vėliava turi būti nuleista iki stiebo vidurio, jei vėjo gūsiai stipresni kaip 15 m/s – vėliavą būtina nukabinti nuo koto/stiebo).
- Lietus ar sniegas: Norėdami geriausio rezultato, nelaikykite iškeltos savo vėliavos liūties ar pūgos metu. Po stipraus snygio ar liūties, nuimkite vėliavą ir išskleiskite, kad išdžiūtų. Negalima sulankstyti ir suvynioti šlapios vėliavos.
- Oro tarša: Norėdami sumažinti nešvarumų, oro, dūmų, automobilių išmetamų teršalų ir t.t. poveikį, vėliavas skalbkite dažniau (mechaninis skalbimas kas 14 dienų 30-40 °C temperatūroje, nenaudojant baliklių ir priemonių su chloru!). Turėti dvi vėliavas ir jas keisti yra labai rekomenduojama pratęsiant vėliavos gyvavimo laiką.