Prabangių vėliavų gamyba - išskirtinės išvaizdos vėliavos

Prabangios vėliavos, tai dažniausiai svarbiomis progomis naudojamas gaminys, kuriuo pasitinkami šalies, miesto ar miestelio svečiai. Prabangias vėliavas ypač dažnai naudoja įvairios bažnyčios, medžiotojų būreliai ar skirtingi kitų veiklų klubai.

Prabangių vėliavų gamyba, tai ypač įdomus procesas, kuriuo metu mūsų specialistai susipažįsta su vėliavos kilme ir pagal tai padeda išsirinkti tinkamiausias medžiagas šios vėliavos gamybai. Vis dėl to, prabangios vėliavos skirtos ilgam tarnavimui, todėl jos turi būti itin aukštos kokybės. Prabangios vėliavos taip pat gaminamos ir valstybinėms institucijoms, tokiu atveju visos vėliavos privalo atitikti svarbius heraldinius reikalavimus.

Išskirtinės išvaizdos, prabangios vėliavos, gaminamos tiek vienpusės, tiek dvipusės. Šių vėliavų gamybai naudojami aukščiausios kokybės audiniai: DecoTex, satinetė, gairelinis ir kiti prabangūs audiniai. Prabangios vėliavos gaminamos su įmonių logotipais, įstaigų ar klubų herbais arba kitais pageidaujamais vaizdais. Šioms vėliavoms papildomai galime paruošti įvairius aksesuarus: kutus, prabangias juostas, taip pat šias vėliavas komplektuojama su aukštos kokybės ir itin tvirtais vidaus stovais

  • Prabangias vėliavas galime pagaminti įvairių dydžių
  • Galite rinktis skirtingus tvirtinimo būdus, daugiau informacijos apie juos rasite paspaudę ČIA, jeigu nežinosite koks tvirtinimas Jums reikalingas, mūsų specialistai Jums patars
  • Prabangios vėliavos gaminamos iš aukštos kokybės prabangių vokiškų tekstilių (DecoTex, satinetė, gairelinė)
  • Vėliavos, kurioms reikalingas apsiuvimas, turi tvirtą, dvigubą apsiuvimą
  • Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas vėliavas galite rasite paspaudę ČIA, o apie vėliavų audinius ČIA

Dėl prabangių vėliavų gamybos susisiekite telefonu +370 698 48277 arba rašykite - info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.

Flagmanas.lt - flagmanas vėliavų gamyboje