Geltona „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliava
 • Geltona „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliava
 • Geltona „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliava

Geltona „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliava

SKU Kodas: 8100-04
15.60 €
Su PVM
12.89 € be PVM.
Vėliavos tvirtinimas
Dydis
Tekstilė
Kiekis

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Nuo kiekio Vieneto kaina su PVM
2 14,35 €
3 13,26 €
4 12,48 €
5 11,70 €

Atidavimo / Gamybos laikas: 1-5 darbo dienos

Geltona „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliava - spausdinta skaitmeniniu (sublimacijos) arba šilkografijos būdu ant itin kokybiško, vokiško 100% poliesterio. Pasirinkite norimą vėliavos dydį, tvirtinimo būdą ir tekstilės rūšį. Paspaudus apskritimą su (i) raide (dešinėje) - informacija rodoma su nuotraukomis.
Vėliavų gamyba užsiimame patys, todėl galime garantuoti aukščiausią kokybę ir greitus gamybos terminus.
Sunku išsirinkti ir reikia daugiau informacijos? Skambinkite telefonu +370 672 99075 arba rašykite - info@flagmanas.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.

 • Pagaminta Lietuvoje
 • Įvairių dydžių pasirinkimas (Nerandate norimo dydžio? Susisiekite, galime pagaminti reikiamo dydžio vėliavą)
 • Visi vėliavų dydžiai atitinka oficialų santykį 3:5, dažniausiai naudojamas dydis - 100 x 170 cm (standartinis dydis), tačiau galite rinktis ir kitus dydžius
 • Galite rinktis skirtingus tvirtinimo būdus, daugiau informacijos apie juos rasite paspaudę ČIA
 • Vėliavų gamybai naudojamas aukštos kokybės vokiškas poliesteris
 • Geltona „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliava pagaminta iš vientiso audinio, nėra nereikalingų siūlių
 • Mūsų pagamintoms vėliavoms taikome garantiją (daugiau informacijos rasite skiltyje "Garantija")
 • Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas vėliavas galite rasite paspaudę ČIA, o apie vėliavų audinius ČIA
 • Reikia kitos „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliavos? Visas jas rasite ČIA.
 • Užsakant didesnį vėliavų kiekį, taikome nuolaidas
8100-04

Charakteristikos

Modelis
Geltona „Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliava
Medžiagos
Tekstilė 100% poliesteris: Standartinė 115g/m2 arba AirTex (didesnis atsparumas vėjui)
Spaudos technika
Tiesioginė skaitmeninė spauda (sublimacija) arba šilkografija. Vaizdas kitoje vėliavos pusėje veidrodinis, ryškumas ~95%.
Plovimo instrukcija
Vėliava gali būti skalbiama 30º laipsnių temperatūros vandenyje. Pagamintos vėliavos jau yra išskalbtos ir išlygintos.
Naudoti ant/su
„Pagaminta Vilkaviškyje“ vėliavos skirtos įmonėms, kurie savo veiklą vykdo Vilkaviškyje ir jo apylinkėse. Šia vėliava pabrėžiama, kad produktai gaminami būtent šiame krašte.
Apie vėliavos dydžius
Visi vėliavų dydžiai atitinka oficialų santykį 3:5, dažniausiai naudojamas dydis - 100 x 170 cm (standartinis dydis), tačiau galite rinktis ir kitus dydžius
VĖLIAVŲ GARANTIJA

Vėliavų ir vėliavų stiebų specialistai įmonė "Dauksta" garantuoja, kad mūsų vėliavos gaminamos taikant aukščiausius kokybės standartus ir neturi analogų rinkoje. Mes norime, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti mūsų vėliavomis ir susijusiais produktais, todėl rūpinamės jais teikdami aukščiausio lygio aptarnavimą.
Tačiau, kad nesusikurtų nerealūs lūkesčiai norime, kad mūsų klientai žinotų, kad jokia vėliava nėra „nesunaikinama“, o visos vėliavos vėliau ar anksčiau susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių. Aptarnaudami savo klientus įsipareigosime daryti viską, ką galime, kad klientai liktų patenkinti, tačiau negalime pasiūlyti nerealių ir neįmanomų dalykų tokių kaip: „Neribotas tarnavimo laikas“ ar "Amžinas aptarnavimas". Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo vėliavos pristatymo (pardavimo) dienos. Mūsų vėliavų garantinė politika yra viena dosniausių ir išsamiausių rinkoje ir mes pilnai pasitikime savo produktais suteikdami jiems pilną ar dalinę garantiją, kaip nurodyta toliau.
PILNA GARANTIJA
„Dauksta“ garantuoja, kad visos pagamintos ir parduodamos vėliavos pilnai atitinka visas produkto specifikacijas, nurodytas mūsų pasiūlyme ir (arba) kataloge. Garantuojame, kad visos vėliavos, kurias gamina ir parduoda „Dauksta“, neturi medžiagų ir gamybos defektų. Tačiau jeigu tokie defektai atsiras, jie bus pašalinti
arba pakeisti (mūsų nuožiūra) nemokamai per 10 darbo dienų nuo gaminio pristatymo į įmonės buveinę momento, atsižvelgiant į apribojimus ir išimtis išdėstytas toliau.

APRIBOJIMAI IR IŠIMTYS
Kadangi vėliava yra objektas veikiamas įvairių nekontroliuojamų veiksnių, todėl mūsų garantija turi kelias specifines išimtis:
1. Įprastas nusidėvėjimas dėl įprasto naudojimo;
- Visos lauke plazdančios vėliavos paprastai susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių, nors protinga vartotojo priežiūra ir veiksmai gali žymiai pailginti vėliavos gyvavimo laiką*
- Mes negalime pasiūlyti konkrečios „vėliavos tarnavimo laiko“ garantijos dėl įvairių sąlygų, su kuriomis tenka susidurti, ir priežiūros (arba jos nebuvimo), kurią vartotojas atlieka. Bendra taisyklė yra ta, kad StandartTex audinio, įprasto dydžio vėliavos (1x1,7 metro) gyvavimo trukmė turėtų būti 60–90 dienų, jei laikoma iškabinta nuo aušros iki sutemos, esant geroms oro sąlygoms. Rūpestingai prižiūrima vėliava atrodys geriau ir tarnaus ilgiau.
2. Pažeidimai, padaryti dėl netinkamo naudojimo, aplaidumo, netinkamo įrengimo, bandymų keisti gaminį, bandymų tvarkyti kitur nei įmonė „Dauksta“;
3. Žala padaryta avarijos, gaisro, vandens ar kitokių skysčių, intensyvaus taršos šaltinio, ar kitų nekontroliuojamų veiksnių;
4. Žala, padaryta dėl ekstremalių oro sąlygų, tokių kaip: audros, sniegas, rūgštus lietus, uraganai, tornadai, perkūnija, mikrobangos, žemės drebėjimai, kruša, cunamis ar kiti gamtos veiksmai. Garantija nepadengia vėliavai padarytos žalos, jei ji plevėsuoja arti stogo, pastato, medžio šakų arba jei ji liečiasi su bet kuriuo kitu objektu.

DALINĖ GARANTIJA
Be pilnos garantijos, mes taip pat siūlome dalinę 3 mėnesių garantiją didesnėms nei įprasto dydžio vėliavoms (1x1,7 metro). Didesnės vėliavos patiria didesnes apkrovas ir susidėvi greičiau. Tačiau jei šiuo laikotarpiu pastebimas didesnis nei įprastas nusidėvėjimas t.y. spalvos blukimas, pagrindinių siūlių ir tvirtinimų irimas mes savo sąskaita pataisysime arba pakeisime (savo nuožiūra) vėliavas. Mes pasiliekame teisę patys nustatyti trūkumus pagal pateiktas nuotraukas ir/ar pristatytas pačias vėliavas.

IŠSKIRTINĖS TEISĖS IR PROCEDŪROS

Visi įsipareigojimai pagal šią garantija bus vykdomi vienašališku įmonės "Dauksta" sprendimu keisti ar remontuoti gaminį. Nepavykus suremontuoti ar pakeisti gaminio ar jo dalies gali būti pasiūlyta Pirkėjui kompensuoti įsigijimo išlaidas. Remontui gali būti naudojamos naujos arba atnaujintos detalės.
Nuimtos dalys arba pakeistos prekės tampa įmonės "Dauksta" nuosavybe.
Įmonė "Dauksta" neatsako už prekių sugadinimą ar praradimą transportavimo metu.

--------
* Vėliavos priežiūros patarimai (pavyzdžiai):
- Plevėsuojanti vėliava: stebėkite, ar neatsiranda pirmųjų irimo požymių. Vėliavas galima apkirpti ir vėl apsiūti, tai žymiai pailgina vėliavos tarnavimo laiką;
- Vėjuotos dienos: Vėliavoms ypač kenkia gūsingas vėjas. Jei įmanoma, (esant stipriam vėjui, kurio gūsiai siekia iki 15 m/s greitį, vėliava turi būti nuleista iki stiebo vidurio, jei vėjo gūsiai stipresni kaip 15 m/s – vėliavą būtina nukabinti nuo koto/stiebo).
- Lietus ar sniegas: Norėdami geriausio rezultato, nelaikykite iškeltos savo vėliavos liūties ar pūgos metu. Po stipraus snygio ar liūties, nuimkite vėliavą ir išskleiskite, kad išdžiūtų. Negalima sulankstyti ir suvynioti šlapios vėliavos.
- Oro tarša: Norėdami sumažinti nešvarumų, oro, dūmų, automobilių išmetamų teršalų ir t.t. poveikį, vėliavas skalbkite dažniau (mechaninis skalbimas kas 14 dienų 30-40 °C temperatūroje, nenaudojant baliklių ir priemonių su chloru!). Turėti dvi vėliavas ir jas keisti yra labai rekomenduojama pratęsiant vėliavos gyvavimo laiką.